DieRoten.pl

Rosen: Temat transferu Wagnera znany nam jest od tygodni

fot. Fotolia
Reklama

Szanse na transfer Sandro Wagnera w zimowym okienku transferowym na Allianz Arenę rosną z każdym dniem − jak się okazuje temat przenosin Niemca do Monachium znany jest w Hoffenheim od tygodni!

Po serii wypowiedzi na temat Sandro Wagnera i jego możliwego transferu swoje trzy grosze postanowił dołożyć dyrektor sportowy TSG Hoffenheim – Alexander Rosen.

Rosen podobnie jak Julian Nagelsmann, Hasan Salihamidzic oraz Jupp Heynckes potwierdził zainteresowanie Bayernu osobą 29-letniego napastnika, który jak dobrze wiemy miał osobiście poprosić o zgodę na transfer zimą.

Ze strony Bayernu jest zainteresowanie osobą Wagnera, które zostało już oficjalnie potwierdzone. Sam zawodnik również jest zainteresowany transferem ze zrozumiałych powodów – powiedział dyrektor sportowy „Wieśniaków”.

− Rozumiem, że jest to temat tego tygodnia. Jednakże dla nas nie jest to niczym nowym, ponieważ zmagamy się z tym tematem od dłuższego czasu – podsumował Alexander Rosen.

Choć media nie ustają w swoich spekulacjach, to kością niezgody pomiędzy Bayernem a Hoffenheim ma pozostawać kwota transferowa – mimo wszystko „Brazzo” podkreślił w ubiegłą sobotę, że „Bawarczycy” nie muszą się spieszyć w kwestii tego transferu.

Źródło: AZ.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...