DieRoten.pl
Reklama

Salihamidzic potwierdza rozmowy w sprawie Wagnera

fot. Fotolia
Reklama

Mamy dla was kolejną dawkę najświeższych informacji w sprawie możliwego transferu 29-letniego Sandro Wagnera w zimowym okienku transferowym do Bayernu Monachium.

Nie jest wielką tajemnicą, że Bayern poważnie jest zainteresowany pozyskaniem drugiego napastnika, który od czasu do czasu mógłby odciążyć Roberta Lewandowskiego.

Tematem spekulacji transferowych od kilku dni jest Sandro Wagner, czyli snajper TSG Hoffenheim i urodzony w Monachium wychowanek "Die Roten". O możliwym transferze mówił już między innymi Julian Nagelsmann czy Jupp Heynckes.

Tym razem wypowiedział się dyrektor sportowy Bayernu Monachium − Hasan Salihamidzic. Bośniak potwierdził w rozmowie z telewizją "Sky", że monachijczycy odbyli spotkanie z dyrektorem sportowym "Wieśniaków", czyli Alexandrem Rosenem.

Odbyliśmy spotkanie z Alexandrem Rosenem i rozmawialiśmy na temat możliwego transferu − powiedział "Brazzo".

− Oczywiście wszystko jest zależne od kwoty transferu. Jesteśmy w tej sprawie zrelaksowani i nie znajdujemy się pod zbyt wielką presją − podsumował Hasan Salihamidzic.

Jeśli chodzi o kwotę transferu − spekuluje się, że drużyna TSG Hoffenheim może żądać za transfer swojego napastnika od 10 do 15 milionów euro.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...