DieRoten.pl

Nagelsmann: Nie musimy sprzedawać Wagnera

fot. Własne
Reklama

Temat możliwego transferu Sandro Wagnera na Allianz Arenę w zimowym okienku transferowym z dnia na dzień rozkręca się co raz to bardziej.

Wczorajszego popołudnia głos w sprawie Sandro Wagnera i jego możliwego transferu postanowił zabrać obecny dyrektor sportowy Bayernu Monachium − Hasan Salihamidzic − który potwierdził, że Bayern odbył już wstępne rozmowy z TSG Hoffenheim.

Swoje zdanie po raz kolejny na temat możliwych przenosin Wagnera na Allianz Arenę zabrał trener "Wieśniaków", czyli Julian Nagelsmann. Najmłodszy trener w historii Bundesligi dał jasno do zrozumienia, że jego zespół nie znajduje się pod ścianą i nie musi sprzedawać 29-latka.

Jesteśmy otwarci na wszelkie negocjacje, jednakże wszystko będzie zależało od sumy odstępnego za transfer − powiedział trener Hoffenheim.

− Nie musimy poprawiać swojej pozycji w negocjacjach, nie znajdujemy się pod presją i nie musimy sprzedawać Sandro − podsumował Julian Nagelsmann.

W trwającej obecnie kampanii 29-letni Sandro Wagner wystąpił łącznie w 16 spotkaniach dla TSG, zaś jego dorobek to sześć trafień oraz cztery asysty.

Źródło: Sky.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...