DieRoten.pl

Kicker: Suele ma wrócić do XI w Lidze Mistrzów

05.04.2022, 09:43:53
FotoOlimpik

Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie z udziałem zawodników Bayernu Monachium. Tym razem monachijczyków czeka bój w Champions League.

Już jutro o 21:00 emocje po raz kolejny sięgną zenitu, albowiem na El Madrigal odbędzie się pierwszy ćwierćfinałowy pojedynek pomiędzy miejscowym Villarreal a Bayernem Monachium.

Choć wyjściowa XI mistrzów Niemiec pozostaje wielką tajemnicą, to już teraz dziennikarze „Kickera” spekulują, że od samego początku powinien tym razem zagrać Niklas Suele, który w pełni uporał się już z kontuzją uda i od kilku dni trenuje intensywnie z kolegami.

Niemiecki defensor otrzymał również szansę gry w końcówce starcia ligowego z Freiburgiem, zaś jutro najpewniej zagra od samego początku – informują reporterzy wspomnianego wyżej źródła.

Lewandowski gotowy

Sobotnie zejście Roberta Lewandowskiego w meczu z Freiburgiem nie miało nic wspólnego z kontuzją, albowiem jak donoszą dziennikarze „Kickera”, chodziło o kontrolę obciążenia przed nadchodzącymi tygodniami.

Gnabry zastąpi Sane

Po ostatnim dobrym występie jako joker, Serge Gnabry ma teraz większe szanse na wyjściową XI w środę przeciwko Villarreal. Leroy Sane powinien tym razem znaleźć się na ławce.

źródło: Kicker.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)05.04.2022 10:48
Sane z ławki może nieźle namieszać w szykach obronnych Hiszpanów. Będę się cieszył z 1:0 dla nas. Taki wynik na wyjeździe będzie naprawdę dobry.
05.04.2022 10:08
Sane niech rzeczywiście odpocznie, a po przerwie niech wejdzie na lewy skrzydło! I zgadzam się z @Skobry co do tego, że przyda się doświadczenie Suele w jutrzejszym meczu.
05.04.2022 09:56
Prasa przed każdym meczem kombinuje, podaje różne jedenastki a potem trener zaskakuje wszystkich i wystawia jedenastkę której nikt nie przewidział:) Przypuszczam że jutro będzie podobnie.
05.04.2022 09:50
I słusznie by było, tam przyda się już doświadczenie. Nianzou natomiast niech w miarę możliwości zbiera minuty w lidze. Z resztą czy z Tanguy, czy z Nicklasem i tak przy Naszym potencjale powinniśmy sobie z Villarreal dać radę.