"Kicker" ocenia Werder - Bayern

W poniedziałek fachowy magazyn "Kicker" wystawił noty piłkarzom, którzy wybiegli na boisko w 2. kolejce Bundesligi. W spotkaniu Werder Brema - Bayern Monachium (0:4) najlepiej, wg dziennikarzy "Kickera", wypadł pomocnik Bawarczyków, Franck Ribery. Mało tego, grę Francuza oceniono na najwyższą notę z możliwych - "1" (klasa światowa)!

WERDER: Wiese (3) - Pasanen (5), Mertesacker (3), Naldo (5), Schulz (5) - Baumann (5) - Vranjes (3,5), D. Jensen (5) - Diego (3,5) - Sanogo (4,5), Hugo Almeida (5)

BAYERN: Kahn (3) - Lell (3), Lucio (2,5), Demichelis (2), Lahm (3) - van Bommel (4), Ze Roberto (3,5) - Schweinsteiger (3,5), Ribery (1) - Toni (1,5), Klose (4,5)

Rezerwowy: Altintop (2)

Sędzia: dr Markus Merk (4) - nie był cały czas konsekwentny przy podejmowaniu decyzji, powinien wyrzucić z boiska Naldo już za jego faul na Klose w 3. minucie meczu, a potem za jego drugie przewinienie na napastniku Bayernu (34. minuta), decyzja o przyznaniu rzutu karnego dla Bayernu była słuszna

Zawodnik meczu: Franck Ribery (1) - genialny mecz Francuza, czarował szybkością, techniką i trikami.

Przypominamy, że magazyn "Kicker" przyznaje swoje oceny w skali 1-6 (1- klasa światowa, 6- poniżej krytyki).

Źródło: kicker.de