Kicker i Bild oceniają...

Dziennikarze magazynu Kicker oraz gazety codziennej Bild wystawili noty zawodnikom Bayernu Monachium oraz TSV 1860 za wczorajszy mecz w Pucharze Niemiec. FCB pokonało swojego lokalnego rywala 1:0 po bramce Francka Riberyego w 120. minucie.
KICKER:

FC Bayern: Kahn (3) - Sagnol (4,5), Lucio (4), van Buyten (3,5), Lahm (4) - Zé Roberto (4,5), van Bommel (4,5) - Hamit Altintop (4), Kroos (4) - Podolski (5), Toni (5)

TSV 1860: M. Hofmann (3) - B. Schwarz (3), Thorandt (4), Berhalter (2,5), T. Hoffmann (3,5) - S. Bender (3) - D. Schwarz (3) - L. Bender (4) - Gebhart (5), Bierofka (3) - Kucukovic (4,5)

Zmiennicy: Ribery (2,5), Klose (5), Lell (4) / Tschauner (3), Holebas (4), Pagenburg (4,5)

Stadion: Allianz-Arena
Widzów: 69000
Nota spotkania: 3,5
Sytuacja bramkowe: 10:2
Rzuty rożne: 7:5
Sędzia: Gagelmann (5) - słusznie nie uznał dwóch bramek Luci Toniego, pochopnie dał żółtą kartkę Włochowi, musiał podyktować rzut karny za faul na Lucio w 90. minucie, przewinienie po którym był rzut karny zostało popełnione przed pole karnym

Piłkarz meczu: Franck Ribery