DieRoten.pl
Reklama

Głosowanie na Bramkę i Zawodnika Kwietnia

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Jak co miesiąc, fani rekordowego mistrza Niemiec z całego świata, mogą oddawać swoje głosy na Najpiękniejszą Bramkę Miesiąca na oficjalnej witrynie bawarskiego klubu.

Przypominamy o możliwości oddawania swoich głosów na Piłkarza i Bramkę Kwietnia w Bayernie.

Nie inaczej jest tym razem − w najbliższych dniach fani rekordowego mistrza Niemiec będą mogli głosować na kilka goli, które konkurują o miano Bramki Kwietnia.

Do wyboru jest tradycyjnie pięć bramek. Kibice mogą głosować na trafienie Serge’a Gnabry’ego w pojedynku ligowym z Herthą, gol Carolin Simon w starciu żeńskiej Bundesligi z Freiburgiem, czy też huknięcie Matthijsa de Ligta z dystansu w starciu BL przeciwko Freiburgowi.

Ponadto nominowano również Grant-Leona Ranosa za jego bramkę w spotkaniu bawarskiej ligi regionalnej przeciwko SV Wacker Burghausen oraz gol Kingsleya Comana we wspomnianym wcześniej pojedynku z berlińczykami.

Nominacje do Bramki Kwietnia:

− Serge Gnabry vs Hertha BSC (Bundesliga)
− Carolin Simon vs Freiburg (Frauen Bundesliga)
− Matthijs de Ligt vs SC Freiburg (Bundesliga)
− Grant-Leon Ranos vs SV Wacker Burghausen (IV Liga)
− Kingsley Coman vs Hertha BSC (Bundesliga)

Jest to już dziewiąte głosowanie na Bramkę Miesiąca w tym sezonie. Kolejnych głosowań należy tradycyjnie spodziewać się na początku przyszłego miesiąca.

>>> Głosowanie na Bramkę Kwietnia <<<

Ponadto głosować można także na Piłkarza Kwietnia w Bayernie. Wybierać możecie spośród wszystkich zawodników rekordowego mistrza Niemiec.

>>> Głosowanie na Piłkarza Kwietnia <<<

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...