DieRoten.pl

Coman i Lewy trenowali z zespołem przed Klassikerem

22.04.2022, 13:20:25
FotoOlimpik

Jutrzejszego późnego wieczoru, uwaga wielu kibiców na całym świecie zostanie skierowana na Monachium, gdzie miejscowy Bayern podejmie u siebie Borussię Dortmund.

Pojedynek w ramach 31. kolejki niemieckiej Bundesligi rozpocznie się dokładnie o 18:30, zaś w przypadku zwycięstwa FCB, podopieczni Juliana Nagelsmanna będą mogli świętować swój dziesiąty tytuł mistrza Niemiec z rzędu.

Warto przy okazji nadmienić, iż może to być pierwszy przypadek w historii, kiedy to „Bawarczycy” zdobędą mistrzostwo kraju po bezpośrednim pojedynku z ekipą Borussii Dortmund.

Co do sytuacji kadrowej klubu ze stolicy Bawarii, to wygląda ona zdecydowanie lepiej, niż ma to miejsce w przypadku zespołu prowadzonego przez Marco Rose, który w najgorszym wypadku uda się do Monachium bez trzynastu zawodników pierwszej drużyny.

Zgodnie z zapowiedziami, do zajęć z kolegami powrócił dziś Robert Lewandowski, który opuścił wczorajsze zajęcia z powodu spraw osobistych. Jak informuje portal „Sport1”, występ polskiego snajpera w jutrzejszym „Der Klassikerze” nie jest wcale zagrożony.

To nie koniec dobrych wiadomości dla kibiców Bayernu, albowiem pełną jednostkę treningową z zespołem odbył także Kingsley Coman. Niemniej jednak dziennikarze Kerry Hau zaznacza, że decyzja o jego występie przeciwko BVB zostanie dopiero podjęta przez Nagelsmanna i jego sztab szkoleniowy w najbliższym czasie.

źródło: Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)22.04.2022 22:00
Najchętniej zobaczyłbym Comana i Musialę, bo z całej 4 skrzydłowych (jeśli można wliczyć w to grono Musialę), to prezentują się najlepiej. Oby zdrowie pozwoliło Kingsleyowi zagrać od 1 minuty.
22.04.2022 15:03
Coman pewnie z ławki wejdzie. Ciekawe ilu z BVB nie zagra.
22.04.2022 14:02
Oby Coman był gotowy, bo ostatnio Gnabry i Sane razem nie dają tyle co sam Coman