Bundesligo szykuj się! Nadchodzi Gigantyczny Bayern!

Nowi Gigantyczni Bawarczycy: na Bundesligę zbliża się niszcząca fala. Przede wszystkim poprzez skrzydła. Bayern ściska nimi swych przeciwników! Z lewej strony napiera Franck Ribery (24), francuski błysk. „FERRA-RIBERY” w swoim pierwszym meczu dał od razu przez całe 90 minut ostro czadu.

Na piłce kręcił piruety, jak niegdyś Zinedine Zidane! W meczu z FT Gern (8 liga) zakończonym 18:0 strzelił dwa gole. Sensacyjny był jego rajd od linii środkowej boiska aż do świetnego strzału na 12:0!

To była dopiero frajda – ­tłumaczył wczoraj Franck dodając – mogę jednak grać o wiele lepiej. Po prostu mam ochotę na pokazanie moich mocnych stron.

Z prawej strony z kolei nadchodzi Jose Ernesto Sosa (23) z argentyńskiego mistrza Estudientes de la Platta.

Ten wstydliwy chłopak, młodziak, na boisku jest wyrachowany niczym stary lis! On strzelił nawet 3 bramki! Więcej na koncie miał tylko Miroslav Klose (4 bramki).

Sosa pierwszą bramkę zdobył po 7 minutach, pięknym płaskim strzałem. Rzut karny w wykonaniu Luci Toniego (2 bramki) był też jego zasługą.

Kapitan Oliver Kahn – to nie był jeszcze poziom który chcemy prezentować. Nawet w takim meczu wdrąża się automatyzm. Oczywiście każdy stara się teraz ostro dać czadu. W końcu każda pozycja jest obsadzona podwójnie.

Ribery – Przeciwnicy będą napaleni na nas. Jednak na to jesteśmy gotowi. Chcemy wszystko wygrać.

Skrzydła Bayernu niedługo będą ściskały jeszcze mocniej: wczoraj w osobie Ze Roberto udział w treningach wziął również ostatni nowy nabytek Bayernu.

Źródło: bild.de