DieRoten.pl
Reklama

Brazzo: Jestem dumny, że byłem częścią Bayernu

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Nie ulega wszelkiej wątpliwości, że Bayern Monachium ponownie zaskoczył cały piłkarski świat swoimi wczorajszymi decyzjami o zwolnieniach.

Jak już dobrze wiemy, chwilę po zakończeniu meczu na RheinEnergieStadion w Kolonii, cały piłkarski świat obiegły zaskakujące wieści – Oliver Kahn i Hasan Salihamidzic odchodzą z Bayernu Monachium!

Choć przyszłość obu działaczy miała zostać wyjaśniona dopiero 30 maja podczas spotkania Rady Nadzorczej FCB, to Hoeness i spółka postanowili zwołać nadzwyczajne posiedzenie w ubiegły piątek, na którym zapadła decyzja o rozstaniu z Niemcem i Bośniakiem.

Przypominamy zarazem, że nowym prezesem mianowany został Jan-Christian Dreesen (dawniej dyrektor ds. finansów w bawarskim klubie), podczas gdy stanowisko dyrektora sportowego póki co pozostaje nieobsadzone. Przy okazji swojego pożegnania „Brazzo” podziękował za 6-letnią przygodę z monachijczykami.

− Jestem dumny z tego, że przez prawie sześć lat byłem odpowiedzialny za sport w Bayernie. Chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom, trenerom, całemu zespołowi stojącemu za drużyną i pracownikom – powiedział Salihamidzic.

− To była piękna podróż, którą chciałbym kontynuować, ale szanuję decyzję Rady Nadzorczej. Bayern jest ponad wszystko i życzę naszej drużynie i naszym fanom spójności i sukcesów – podsumował Hasan Salihamidzic.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...