DieRoten.pl

Wczorajszego popołudnia Hansi Flick miał wiele powodów do świętowania i zadowolenia. Mowa nie tylko o okazałym zwycięstwie, ale i powrocie kilku graczy.

Jak już kilkukrotnie podkreślaliśmy, Bayern rozbił w swoje 121. urodziny drużynę 1. FC Koeln i zadośćuczynił za ostatnie dwie wpadki ligowe.

Bardzo dobry występ zaliczył między innymi Leon Goretzka, który zanotował 3 asysty przy trafieniach swoich kolegów z drużyny. Co więcej do gry po przerwie powróciła także dwójka innych zawodników, a mianowicie Serge Gnabry oraz Thomas Mueller.

Podczas gdy Serge popisał się dwoma trafieniami w końcówce starcia z Kolonią, to raptem kilkadziesiąt sekund po swoim wejściu na boisko, Thomas asystował przy bramce Roberta Lewandowskiego na 3:1.

Tradycyjnie już dzień po meczu, odbyła się sesja dla rezerwowych zawodników, którzy nie znaleźli się w wyjściowej XI. Jak informuje niemiecki dziennik „Bild”, Gnabry pokazał się dziś z bardzo dobrej strony, prezentował wysoką formą i pracował z pełnym oddaniem i zaangażowaniem.

Co prawda w pewnym momencie Niemiec zderzył się z Javim Martinezem, ale po chwili obaj wstali z murawy i kontynuowali zajęcia. Na ten moment nic nie stoi na przeszkodzie, aby zarówno Serge, jak i Mueller zagrali od samego początku w nadchodzącym wielkimi krokami „Der Klassikerze” z Borussią Dortmund (sobota o 18:30).

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama28.02.2021 21:32
Będzie w coraz lepszej formie.
28.02.2021 18:45
Jestem pewny że i Gnarby i Muller będą gotowi na mecz z BVB.
28.02.2021 17:21
Ja się już nie mogę doczekać tego meczu:-)))
28.02.2021 14:11
Z ławki niech wejdzie na zmęczonych żółtasów
28.02.2021 13:57
No i gitara, ważny mecz, fajnie, że wszystko się prostuje.