Bayern rozbija Indonezję

Bayern Monachium nawet na dalekim wschodzie nie może przestać zwyciężać. W meczu towarzyskim w Jakarcie Bawarczycy w mocno rezerwowym składzie pokonali reprezentację Indonezji 5:1 (3:0). Pojedynek obu ekip oglądało 70 000 widzów. W 21. minucie spotkania wynik otworzył Breno. Brazylijczyk wykorzystał podanie Jose Ernesto Sosy i głową skierował piłkę do siatki rywala. Chwilę później było już 2:0, kiedy to strzałem z 11 metrów Jan Schlaudraff pokonał bramkarza rywali (23.).

Na 3:0 podwyższył w 34. minucie Schlaudraff, który wykorzystał sprytne zagranie Toniego Kroosa. Przed przerwą powinno być 4:0 po trafieniu Ze Roberto, ale sędzia boczny dopatrzył się spalonego, którego - jak pokazały powtórki telewizyjnie - nie było.

Jedną z bardzo nielicznych sytuacji zawodników Indonezji wykorzystał w 61. minucie Bambang Pamungkas. Jednak Bawarczycy chcieli pokazać swoją wyższość - Schlaudraff po kolejnym podaniu Kroosa doprowadził do wyniku 4:1 (83.), zaś pięć minut później "asystent" w zespole FCB ustalił rezultat spotkania na 5:1.

Indonezja - FC Bayern 1:5 (0:3)

FC Bayern:
Kahn (46. Rensing) - Schlottner, Ottl, Breno, Contento - Zé Roberto, (90. Kuru) Van Bommel - Sosa (78. Simari), Kroos, Bopp (90. Pizarro) - Schlaudraff (90. Rohracker)

Widzów:
70.000

Bramki:
0:1 Breno (21.), 0:2 Schlaudraff (23.), 0:3 Schlaudraff (34.), 1:3 Pamungkas (61.), 1:4 Schlaudraff (83.), 1:5 Kroos (88.)