DieRoten.pl
Reklama

Bayern potwierdza: Lewy odpoczywał

fot.
Reklama

Po tym jak zawodnicy otrzymali dzień wolnego w niedzielę, nie dalej jak wczoraj monachijczycy oficjalnie rozpoczęli przygotowania do kolejnego spotkania.

Dokładnie wczoraj podopieczni Hansiego Flicka oficjalnie rozpoczęli przygotowania do czwartkowego boju o Superpuchar Europy z Sevillą.

Jak dowiadujemy się z oficjalnego oświadczenia zamieszczonego na „FCB.de”, podczas wczorajszych zajęć nastroje w drużynie były bardzo bojowe, zaś zawodnicy swoją postawą dawali jasno do zrozumienia, że są głodni kolejnego sukcesu i tytułu w 2020 roku.

Atmosfera była wręcz doskonała, zaś wszyscy bez wyjątku dali z siebie wszystko. Podczas treningów skupiono się tym razem przede wszystkim na ćwiczeniach mających na celu poprawić celność podań oraz skuteczność w różnych sytuacjach podbramkowych.

Klub rozwiał też wszelkie wątpliwości w sprawie nieobecności najlepszego strzelca rekordowego mistrza Niemiec, czyli Roberta Lewandowskiego. Polak otrzymał dodatkowy dzień wolnego w ramach kontroli obciążenia treningowego.

Z dobrych wiadomości warto nadmienić, iż po piątkowych problemach mięśniowych, do pełnych treningów z kolegami powrócił wczoraj David Alaba. Ponadto na murawie zameldowali się także Alphonso Davies oraz Leon Goretzka.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...