DieRoten.pl
Reklama

Bayern gotów zaoferować Daviesowi więcej

fot. livephotosport / Photogenica
Reklama

Na ten moment w pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec wciąż jest wiele niewiadomych, jeśli mowa o przyszłości poszczególnych zawodników.

Dotyczy to przede wszystkim takich gwiazd jak Leroy Sane, Joshua Kimmich oraz Alphonso Davies. Choć z drugiej strony warto nadmienić, iż niektóre doniesienia z ostatnich dni sugerują, że cała trójka nie tylko zostanie w Monachium, ale i również przedłuży kontrakty z bawarskim klubem.

Wczoraj późnym wieczorem kolejną garść informacji na temat wspomnianego wcześniej Alphonso przedstawił z kolei Florian Plettenberg.

Z ustaleń dziennikarza „Sky” wynika jasno, że wewnątrz FCB panuje optymizm, że koniec końców uda się dogadać z piłkarzem i jego agentem w sprawie długoterminowej współpracy.

Reporter podkreślił, że choć od miesięcy monachijczycy twardo podtrzymywali swoje stanowisko w sprawie pensji Kanadyjczyka (od 13 do 14 milionów euro rocznie brutto), to obecnie sytuacja uległa zmianie, albowiem Max Eberl i spółka są gotowi podnieść swoją ofertę, jednakże bez szaleństw – klub ustawił pewne limity i nie zostaną one przekroczone.

Davies i jego środowisko są o tym w pełni świadomi. Jednego można być jednak pewnym – rekordowy mistrz Niemiec z pewnością nie spełni horrendalnych żądań agenta piłkarza, który od początku chce aż 20 milionów euro rocznie dla swojego klienta.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...