DieRoten.pl

AZ: Suele i Tolisso gotowi na Ligę Mistrzów

23.07.2020, 07:48:59
FotoOlimpik

Wielkimi krokami zbliża się mini turniej Ligi Mistrzów w Lizbonie. Mimo wszystko zanim Bayern będzie mógł myśleć o grze w Portugalii, to czeka ich jeszcze rewanż z Chelsea.

Jeszcze dziś monachijczycy mają wznowić treningi w małych grupach przy Saebener Strasse, po czym od przyszłej niedzieli (jeśli wszystko będzie dobrze), to podopieczni Hansiego Flicka rozpoczną pełne zajęcia w swoim ośrodku treningowym.

Na ten moment wszyscy zawodnicy bawarskiego klubu są sprawni i w 100% gotowi do gry – tyczy się to przede wszystkim Corentina Tolisso oraz Niklasa Suele, którzy byli zmuszeni pauzować przez wiele tygodni z racji swoich poważnych kontuzji.

Z informacji niemieckiego „Abendzeitung Muenchen” wynika, że w przypadku rosłego stopera wszystko przebiega zgodnie z planem. Odpuszczenie urlopu i poświęcenie dodatkowego czasu na odbudowę formy sprawiło, że Niemiec nadrobił wszelkie zaległości i jest gotowy do gry w Champions League.

Niemniej jednak 24-latek nie powinien jednak liczyć na grę w wyjściowej jedenastce, jako że obecnie o sile defensywy Bayernu stanowi duet David Alaba oraz Jerome Boateng. Nie oznacza to jednak, że defensor jest skreślony i nie będzie mógł liczyć na szanse – wręcz przeciwnie. Można się spodziewać, że Hansi będzie go ostrożnie i stopniowo wprowadzać do gry.

To samo tyczy się Tolisso, który w pełni wyleczył już kontuzję kostki i będzie w pełni gotowości na rewanżowe starcie z Chelsea, choć mimo wszystko Flick z pewnością postawi na sprawdzony środek pomocy z Kimmichem i Goretzką.

źródło: AZ
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)

reklama23.07.2020 23:30
Zobaczymy jak zawodnicy poradzą sobie po tak długiej przerwie z wejściem na najwyższy wysiłek, lekarz może mieć pełne ręce roboty i im większa zdrowa kadra tym lepiej. Wcale nie zdziwiłbym się jakby Sule musiał zgrać w dalszej części turnieju.
23.07.2020 18:15
I gitara. Szersza kadra jest potrzebna.
23.07.2020 12:39
Dobrze dobrze kazdy gracz się przyda jasna sprawa. A i zdrowego łatwiej sprzedać;-)
23.07.2020 12:10
Fajni na rezerwe na ten turniej :)
23.07.2020 12:00
Ja też jestem pewny że Sule i Tolisso nie będą w tym turnieju graczami podstawowymi. Flick raczej postawi na tych którzy w tak znakomity sposób zakończyli sezon. Nie ma się co dziwić. Ale ważne że są zdrowi i będą na ławce.
23.07.2020 10:04
Za dwa tygodnie Tolisso kontuzjowany :D z nim wszystko możliwe.
23.07.2020 08:33
Całe szczęście bo na pewno się przydadzą.

reklama