DieRoten.pl
Reklama

Adeyemi: Przed nami jeszcze 5 kolejek

fot. Photogenica
Reklama

Po rozegraniu dwudziestu dziewięciu kolejek w Bundeslidze, sytuacja w tabeli ligowej prezentuje się obecnie w miarę przejrzyście.

Podczas gdy nowym liderem Bundesligi zostali zawodnicy Borussii Dortmund, którzy ugrali 60 punktów do tej pory, to na drugie miejsce spadli „Bawarczycy”. Na ten moment podopieczni Thomasa Tuchela tracą do BVB jedno oczko.

Podium zamyka z kolei jedna z rewelacji tej kampanii ligowej, czyli Union Berlin (55 pkt). Co do zmiany na fotelu lidera, po swoim okazałym i pewnym zwycięstwie nad Eintrachtem Frankfurt, na temat walki o mistrzostwo Niemiec wypowiedział się Karim Adeyemi.

Znajdujemy się na dobrej drodze, ale przed nami jeszcze pięć kolejek i pięć spotkań. W tym meczu z Eintrachtem pokazaliśmy na co nas stać – powiedział Adeyemi.

Jeśli nasze kolejne spotkania zagramy w takim stylu, to będzie to wyglądało dla nas bardzo dobrze – podsumował Karim Adeyemi.

Teoretycznie analitycy Bundesligi nie mają wątpliwości, że trudniejszy terminarz mają piłkarze Borussii Dortmund, jednakże ostatnie tygodnie dobitnie pokazują, że w tym sezonie ligowym niczego nie można być już pewnym…

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...