Komentarze użytkownika: micol1212 Strona 1

@lider111
Przypomnij sobie 1/8 Finału tej edycji Ligi Mistrzow. I kto odegrał kluczową rolę we WSZYSTKICH bramkach przeciwko Chelsea.

19.08.2020 23:37

Mamy awans, mecz jak zwykle za Kovaca... Czyli lepsze i gorsze momenty... Ewidentnie coś jest na rzeczy z koncentracją kiedy wygrywamy. Indywidualnie według mnie fajnie wyglądał dzisiaj Muller. Ostatnio jest w całkiem niezłej dyspozycji. Jakoś jestem spokojny kiedy gra u boku Lewandowskiego. Swoją drogą szkoda sytuacji Lewego na 3:2, ale sam sobie ją właściwie wypracował. Myślę, że zabrakło równowagi w kluczowym momencie oddawania strzału. Z indywidualnych ocen na pewno warto ocenić pozytywnie Comana. Naprawdę fajnie szarpał. Z ciekawostek podobała mi się gestykulacja Lewego z Comanem. Klepanie po plecach, uśmiechy, podpowiedzi. Fajnie, że potrafią grac jak profesjonaliści.

Ogólnie naprawdę Kovac nie ma złych wyników, ani według mnie złego stylu gry. Gdyby była koncentracja i zaangażowanie przez 90 minut niezależnie od wyników, byłoby super.

Trzymajmy kciuki już w niedzielę kolejne ważne spotkanie, w tym sezonie nie ma już mało ważnych meczy. Dla emocji nie jest to takie złe ;)

Pozdrawiam wszystkich!

24.04.2019 23:17

Ale przecież Lewandowski to jest problem...

03.04.2019 19:16

"W podróży za złocistymi stekami"

14.03.2019 14:16

Ciekawe... Spójrzcie na oceny Lewego. W Polsce miesza się go z błotem. Pomimo tego, że strzelił dwie bramki i był bardzo aktywny w całym spotkaniu, mówi się tylko o zmarnowanych sytuacjach. A w Niemczech wysokie oceny, gracz kolejki Bundesligi. Bardzo denerwujące jest to, że doszliśmy już do takiego poziomu. Lewy strzela hat-tricka wykorzystuje 3 na 4 sytuacje to jest Bogiem, a w przypadku meczu z Gladbach, czy nawet jak w jakimś meczu faktycznie zagra słabiej, to rozmowa wygląda w ten sposób: Kupmy Wernera, Lewy już się zestarzał, nieskuteczny, to nie ten sam zawodnik.
Ogólnie moja opinia dotycząca tego portalu jest taka, że część użytkowników jest jak sinusoida, co mecz by wyrzucali słabe ogniwa, a trenera zmieniali co dwa miesiące. Ludzie, nie ma na świecie piłkarzy, którzy trzymają poziom TOP przez cały sezon. Budowanie drużyny też nie jest czymś krótkotrwałym. I chociaż uważam, że Kovac nie jest najlepszym wyborem na trenera to wspierajmy go i patrzmy też na dobre strony jego działań. PRZECIEŻ WCIĄŻ GRAMY NA 3 FRONTACH. Tak naprawdę ten sezon, może skończyć się jako najlepszy od lat. Krytyka jest czymś dobrym, ale nie przesadzajmy z pochopnością pisania opinii. Bo jak zawodnik zagra słaby mecz to mowa jest o DYSPOZYCJI DNIA, a nie o tym czy ktoś jest słaby czy nie. Pozdrawiam.

05.03.2019 08:37

Ogólnie mecz nieprzyjemny dla widza. Gramy bardzo zachowawczo. Z przodu bardzo cienko. Gnabry ogólnie się stara, natomiast podejmuje złe decyzje, parokrotnie mógł zagrywać do dobrze ustawionego kolegi. Szkoda tylko, że nasza ławka wygląda tak jak wygląda, mam nadzieję, że w drugiej połowie zobaczymy inne nastawienie.
Mia San Mia!

19.02.2019 21:59

Druga część pierwszej połowy zaskakująco dobra przy tym składzie i co trzeba powiedzieć mocnym ofensywnie Frankfurtem. Świetnie biegający Ribery, Sule, Lewy świetnie. Szkoda poprzeczki Mullera.
Oby tylko utrzymali skupienie na wysokim poziomie, i powinno być ok.

22.12.2018 19:26

Jeśli chodzi o streamy to wpisujecie w Google reddit soccer streams , wybieracie mecz Bayernu i macie mnóstwo opcji do wyboru, na pewno każdy znajdzie dla siebie nie przycinający stream w hd.

Pozdrawiam!

22.12.2018 17:30

Pavard, Pavard, Pavard..... piłkarz jednego turnieju. Nie wystarczy nam już takich Sanchesów ?

22.12.2018 13:41

3 pkt dzisiaj są konieczne! 6 pkt straty to zaliczka już do odrobienia.
Mam nadzieję, że wyjdziemy dzisiaj, jak również z Eintrachtem w najmocniejszym składzie. Nie ma sensu w tym momencie rotować. Przerwa już niedaleko, zawodnicy będą mieli sporo czasu na odpoczynek.

Typuje 2-1 (Gnabry,Lewandowski z główki, bo nogami to pomimo wysokiej formy ostatnio wszystko Panu Bogu w okno)

Trzymajmy kciuki!

19.12.2018 12:58

Sandro Wagner - 30 lat, umowa do 2020 roku): Szczęśliwy mogąc grać dla Bayernu Monachium. Dobra alternatywa dla Lewandowskiego. Hahahahahhahaha

Lewandowski
Pomyłka mała, prawdopodobnie James będzie na lewym skrzydle.
Obyśmy dzisiaj wygrali!

06.10.2018 17:34

Jest i Muller na skrzydle :DD

06.10.2018 17:28

Zgadacie się ze mną, że przy takiej grze środka pola, trzymanie dwóch zawodników typowo przystosowanych do wykańczania akcji jest bezsensowne? Mam na myśli Mullera i Lewandowskiego. Nie chcę hejtować Mullera, ale on jest po prostu w takiej sytuacji nieprzydatny. Jakieś zmiany po przerwie są potrzebne, mam nadzieję że zobaczymy Jamesa i Gnabriego. Trafiliśmy dzisiaj na bardzo dobrze dysponowanego rywala. Zobaczymy co będzie w drugiej połowie. Alaba i Kimmich faktycznie poniżej swojej dyspozycji, to samo Lewandowski i Thiago.

02.10.2018 21:50

Mecz, który został zremisowany już przed spotkaniem, podczas ustalania wyjściowej 11. Wyciągnąć wnioski i gramy dalej. Świat się nie kończy, wszystkie topowe zespoły tracą kiedyś punkty. Na myśl mi przychodzi chociażby ostatni remis Barcelony z Girona. Oceniać tego meczu nie będę, ponieważ według mnie, każdy zagrał na 50 % możliwości. Natomiast kolejny już mecz zepsuł Muller, trochę to niepokojace. Chyba czas zacząć stawiać na Jamesa i zrezygnować z Thomasa.

25.09.2018 23:00

Mecz fatalny, ale co się dziwić. Nawet o pietruszkę nie grają :p Nad Lewym to jakieś fatum teraz krąży. Nawet jak dobrze strzeli to bramkarz interwencja sezonu. Zobaczymy w drugiej połowie. Niech Wagner wejdzie za Lewego i sobie coś z głowki strzeli.

05.05.2018 16:32

hmm... Jestem ciekawy występu Eviny. Młodzież zawsze fajnie się ogląda, ale spodziewałem się bardziej rezerwowego składu.

05.05.2018 14:36