DieRoten.pl

Ostatnie doniesienia prasowe sugerują, że łączony w ostatnich dniach z Eintrachtem Frankfurt napastnik Joshua Zirkzee nie uda się na wypożyczenie do ekipy SGE.

Temat wypożyczenia holenderskiego napastnika ciągnął się przez kilka ostatnich dni. W grę wchodziło wypożyczenie, ale Eintracht chciał zachować sobie opcję wykupu Joshuy Zirkzee, na co też nie chcieli przystać monachijczycy.

W związku z tym Frankfurt postanowił poszukać innego rozwiązania. Co więcej niemiecki dziennik „Bild” poinformował, że niedawne zawieszenie Holendra na trzy spotkania miało poskutkować tym, że frankfurtczycy wycofali się z tego pomysłu. Niebawem do SGE ma z kolei trafić Luka Jovic, co też potwierdził Fredi Bobic.

− Spodziewamy się jego powrotu. To już niemal potwierdzone. Dziękuję Realowi za ułatwienie spraw. Brakuje kilka detali, badania medyczne nie zostały jeszcze wykonane, ale wkrótce będzie z nami – powiedział Bobic.

Warto podkreślić, że jeszcze niedawno trener Adi Huetter potwierdził w rozmowie z dziennikarzem, że Eintracht jest zainteresowany pozyskaniem Zirkzee, jednakże jeśli nie uda się dogadać z „Bawarczykami”, to frankfurtczycy skupią się na innym zawodniku.

− Jest oczywiście temat Joshuy Zirkzee, jesteśmy nim zainteresowani. Jednakże w grę wchodzi Eintracht, Zirkzee i oczywiście Bayern – stwierdził kilka dni temu Huetter.

− Dopóki wszystkie strony nie dojdą do porozumienia, to wszystko będzie trwało dłużej. Jeśli jednak drzwi są zamknięte w jednym miejscu, to gdzie indziej będą otwarte – podsumował trener Frankfurtu.

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (9)

reklama14.01.2021 14:00
Musi być wypożyczony. Inaczej nic z niego nie będzie.
13.01.2021 21:09
Zirkzee trzeba wypożyczyć szkoda by się marnował.
13.01.2021 19:21
Jeśli nie Frankurt to musimy poszukać innego klubu. Obowiązkowo gracz ten musi iść na wypożyczenie, inaczej się zmarnuje.
13.01.2021 15:33
Czuję że zaczniemy dostawać w dupę od Eintrachtu xD
13.01.2021 15:08
gdzie Jovic a gdzie Zirkzee... to Eintracht można z listy kierunków skreślić. Niech chociaż do holenderskiej ligi idzie byle dać sobie szansę.
13.01.2021 10:00
@Shuko jest tyle opcji jakiś klauzul, że da radę tak się dogadać żeby obie strony były zadowolone.
13.01.2021 09:57
Wiadomo, że kluby z rodzimej ligi niechętnie będą robiły za niańkę dla naszych piłkarzy. Ale po prawdzie to czego oni się spodziewali ? Gdyby Zirkzee nie rokował w żaden sposób to by go sprzedali bez żalu jak wielu przed nim i pewnie po. Choć i ja nie daję mu nadziei na jakąś karierę nie z tej ziemi to na wypożyczenie z opcją wykupu Bayern się na bank nie zgodzi. Tylko szkoda, że w ten sposób chłopak się dalej będzie marnował.
13.01.2021 09:30
Wróci do Frankfurtu syn marnotrawny, który pewnie za przeproszeniem będzie wyżej srał niż dupę ma.
13.01.2021 09:28
Wiadomo, że raczej wybiorą dawnego gracza, który zna klub niż ogrywanie gracza konkurencyjnemu klubowi z ligi.