DieRoten.pl

Xavi: Lahm nosi Bayern w sercu

25.05.2017, 12:18:38
Ł. Skwiot

W przyszłym sezonie nie będziemy mieli okazji podziwiać gry Philippa Lahma, który przed kilkoma dniami rozegrał swój ostatni mecz w karierze.

W czasie swojej wieloletniej kariery Philipp Lahm osiągnął wszystko co było możliwe − od wygrania Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium po triumf na mistrzostwach Świata w 2014 roku z kadrą narodową Niemiec.

Legendarny Philipp Lahm jest wzorem do naśladowania wielu młodych zawodników. Co więcej Niemiec cieszy się wielkim uznaniem nie tylko wśród swoich rodaków, ale i również ważnych osobistości związanych ze światem piłki nożnej z całego świata.

Xavi Hernandez nie ukrywa, że Philipp był wielkim zawodnikiem, który wyróżniał się wieloma czynnikami. Hiszpan bez ogródek stwierdził, iż Niemiec z całą pewnością znajdzie się w jego wymarzonej jedenastce ostatnich 20 lat.

Philipp Lahm  całą pewnością znajdzie miejsce w mojej wymarzonej jedenastce ostatnich dwudziestu lat powiedział Xavi w rozmowie z niemieckim "Sport Bild".

− On po prostu ucieleśnia wszystko! Jest technicznie silny, bardzo inteligentny i nosi Bayern w swoim sercu zakończył były zawodnik Barcelony.

Xavi nie jest jedynym zawodnikiem, który złożył hołd legendzie niemieckiej piłki − swoje uznanie wobec osoby Philippa Lahma wyraził również między innymi Gianluigi Buffon.

 

źródło: Twitter
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)

reklama25.05.2017 12:29
Miło czytać takie słowa, w pełni się pod nimi podpisuję:)

reklama