Wypowiedzi pomeczowe

Po „katastrofie” (Klinsmann) z Barcelony Bayern Monachium dał odpowiedni znak. Rekordowy Mistrz Niemiec pokonał eintracht Frankfurt 4:0. Pewnie, że Frankfurt to nie Barcelona, jednak wynik by dla nas bardzo ważny – powiedział Bastian Schweinsteiger.

Wypowiedzi pomeczowe:

Jürgen Klinsmann – To był świetny pokaz drużyny i jasna reakcja na katastrofę w Barcelonie. Kolek tkwił głęboko i chcieliśmy przed własna publicznością jakoś. Po godzinie spadła presja i rozpoczął się piękny dzień jesienny. się zrekompensować. Na wtorkowy wieczór mamy wielkie plany, aby porządnie pożegnać się z Ligą Mistrzów.

Mark van Bommel – Od samego początku próbowaliśmy zamknąć przeciwnika w ich połowie, co nam się udało. Pewnie, że mięliśmy trochę szczęścia, gdy strzał Francka siedział już w 3 minucie. Od razu weszliśmy lepiej do gry. Ta wygrana była zasłużona.

Bastian Schweinsteiger – Byliśmy oczywiście źli za grę w Barcelonie, a dziś chcieliśmy zdecydowanie wygrać. Pewnie, że Frankfurt to nie Barcelona, jednak wynik by dla nas bardzo ważny. Obydwie porażki zarówno nas jak i kibiców bardzo zabolały, jednak postawiliśmy pierwszy krok w odpowiednia stronę, a następne kroki przyjdą już nam łatwiej. Jako drużyna musimy dobrze reprezentować klub, czego w Barcelonie zdecydowanie nie zrobiliśmy. Teraz nadszedł czas, abyśmy w tabeli zrobili kolejny krok do przodu i dogonili Wolfsburg. To by było fantastyczne.

Friedhelm Funkel (trener Eintrachtu) – Wcale nie mogliśmy się rozkręcić aby zaczerpnąć z poprzednich wspaniałych meczów. Winę ponoszą z pewnością i szybko stracone bramki w obydwu połowach. Ogólnie rzecz biorąc, podczas 90 minut gry ani razu nie pokazaliśmy naszych mocnych stron. Ze względu na to Bayern wygrał zasłużenie.

Zlatan Bajramovic (Frankfurt) – Załapaliśmy ciężki start poprzez szybko stracona bramkę. Już wtedy mecz się praktycznie skończył. Po drugiej bramce Bayernu wszystko skończyło się na dobre. Możliwe, że przed meczem piłkarze Bayernu byli lekko przybici, jednak po bramce zdobytej po 3 minutach gry wszystko mija. Dziś zagraliśmy naprawdę źle, w ofensywie nie robiliśmy po prostu nic.