Wyjściowa jedenastka na mecz z BVB

Znamy już wyjściową jedenastkę Bayernu Monachium, która lada moment powalczy o zwycięstwo w Bundeslidze przeciwko dortmundczykom. Początek spotkania dokładnie o 18:30.

Poza szeroką kadrą meczową znalazło się dokładnie czterech kontuzjowanych zawodników. Mowa o takich piłkarzach jak Arjen Robben, ThiagoCorentin Tolisso oraz Kingsley Coman. Niestety Holender nie wyleczył na czas problemów z kolanem...

Przy okazji warto wspomnieć, że Coman kilka dni temu powrócił do treningów indywidualnych. Jeśli wierzyć wszelkim przypuszczeniom, to Francuz powinien być do dyspozycji Kovaca tuż po zakończeniu trzeciej w tym sezonie przerwy reprezentacyjnej.

Bayern XI: Neuer - Kimmich, Boateng, Hummels, Alaba - Martínez, Goretzka - Gnabry, Mueller, Ribéry - Lewandowski

Ławka: Ulreich, Wagner, Suele, James, Rafinha, Will, Sanches

Poznaliśmy też kadrę Borussii Dortmund – od pierwszych minut wystąpi między innymi były już zawodnik Bayernu Monachium, Mario Goetze. Wyjściowa jedenastka dortmundczyków na mecz:

BVB XI: Hitz, Piszczek, Akanji, Zagadou, Hakimi, Weigl, Witsel, Sancho, Goetze, Bruun Larsen, Reus

Źródło: Twitter