DieRoten.pl
Reklama

Utalentowany Wanner rozchwytywany

fot. Photogenica
Reklama

Tego lata do klubu ze stolicy Bawarii i jego poszczególnych zespołów powróci wielu młodych i utalentowanych zawodników, którzy spędzili ostatnie miesiące na wypożyczeniu.

Mowa nie tylko o pierwszym zespole, ale i również drużynach U-23, U-19 czy też U-17. Jednym z takich zawodników jest Paul Wanner, który ostatni sezon 2023/24 spędził na rocznym wypożyczeniu w SV Elversberg z drugiej Bundesligi.

Młody pomocnik ma za sobą bardzo udaną kampanię w barwach drugoligowca i jak donoszą niemieckie media, zainteresowanie jego osobą jest wręcz ogromne – wypożyczeniem 18-latka chęć wyraża wiele klubów i to nie tylko z Niemiec.

Werder? PSV? Gladbach?

Najnowsze informacje w sprawie Wannera i jego przyszłości przedstawił dziś Maximilan Koch z „Abendzeitung Muenchen”. Jak się okazuje, klub ze stolicy Bawarii jest bardzo zadowolony z rozwoju Paula i jest gotów na kolejne wypożyczenie swojego wychowanka.

W mediach co prawda mówi się o wielu zainteresowanych klubach, zaś jak czytamy na „AZ”, obecnie w grę wchodzi PSV Eindhoven, Werder Brema oraz Borussia M’Gladbach. Sam piłkarz również jest otwarty na taki ruch. Dlatego też wszystko wskazuje na to, że 18-latek uda się na wypożyczenie latem.

Dla ofensywnego klejnotu kluczowe będzie to, czy wpasuje się w system gry swojej przyszłej drużyny i czy nowy trener będzie na nim w pełni polegał. W dłuższej perspektywie Wanner chce zadomowić się w Monachium.

Źródło: AZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...