DieRoten.pl

Ulreich: Nagelsmann może wynieść graczy na wyższy poziom

31.07.2021, 11:05:32
FotoOlimpik

Po tym jak Hansi Flick odszedł z Bayernu Monachium, klub ze stolicy Bawarii błyskawicznie znalazł rozwiązanie − na stanowisku trenera zatrudniony został Julian Nagelsmann.

Niemiecki szkoleniowiec, który w ostatnich dwóch latach prowadził RB Lipsk, podpisał z monachijczykami 5-letnią umowę, co według bossów Bayernu Monachium jest jasnym sygnałem, że mistrzowie Niemiec pragną ciągłości na stanowisku trenera.

W ostatnim czasie na temat Juliana Nagelsmanna wypowiedziało się wielu piłkarzy oraz trenerów z różnych klubów. Tym razem swoje zdanie wyraził Sven Ulreich, który po kilku tygodniach treningów z 34-latkiem jest pod wrażeniem pracy nowego szkoleniowca.

− Jego przemówienia są bardzo jasne i wyraźne. Ma wiele dobrych pomysłów na grę. On jest w stanie wynieść zawodników na wyższy poziom. Jestem bardzo przekonany, że będzie to pomyślna przyszłość dla Bayernu − powiedział Ulreich.

W tej samej rozmowie drugi bramkarz Bayernu Monachium odniósł się również do swoich relacji z kapitanem i numerem jeden w bramce bawarskiego klubu, czyli Manuelem Neuerem.

− Manu i ja szybko zorientowaliśmy się, że nadajemy na tych samych falach. Manu zauważył, że zawsze daję z siebie wszystko na treningu, ale nie dokuczam na zapleczu. Dlatego szybko znaleźliśmy wspólny język − mówił dalej.

− Manu przywiązuje dużą wagę do ludzkiego podejścia w zespole i uczciwości. To właśnie wyróżnia go jako kapitana i jako człowieka. To bardzo dobrze pasuje do mojego spojrzenia na zespół − podsumował Sven Ulreich.

źródło: 1:1 Talk

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama05.08.2021 08:08
Wierzę w niego, ale teraz czas na spokojną pracę.
31.07.2021 21:19
Panowie, cały czas czytam tylko pochwały!! spokojnie, czas pokaże.
31.07.2021 11:19
Ulreichowi to nie grozi.