DieRoten.pl

Po trzech tygodniach przygotowań i trzech sparingach z niższej klasy zespołami, Bayern ma pierwszy twardy mecz w programie. W środowy wieczór Rekordowy Mistrz Niemiec walczył będzie z Borussią Dortmund w Superpucharze T-Home. -To jest dla nas pierwszy prawdziwy test – powiedział Jürgen Klinsmann przed nowym wydaniem zeszłorocznego finału Pucharu Niemiec. 19. kwietnia Bayern zwyciężył z BVB w Berlinie 2-1 w dogrywce, tym razem Westfalczycy cieszyć się będą grą na własnym stadionie. Także dla drużyny nowego trenera Borussi Jürgena Koppa, mecz ten jest pierwszym prawdziwym sprawdzianem, w przygotowaniach do nowego sezonu.

Müller i Hld przekażą Puchar

Sędzią głównym spotkania będzie Thorsten Kinhöfer. Oba kluby mogą skorzystać z maksymalnie 6. zmian. Po 90-ciu minutach, gdy mecz pozostanie nierozstrzygnięty, nastąpią rzuty karne. Zwycięski puchar wręczany będzie przez dwie legendy obu klubów: Sigiego Helda i Gerda Müllera.

Debiut Borowskiego w koszulce FCB

Ponadto Klinsmann będzie mógł także po raz pierwszy uwzględnić wszystkich zawodników – o ile nie jest wyczerpany albo kontuzjowany. Wygląda także na to, że w Dortmundzie nastąpi premiera nowo przybyłego Tima Borowskiego w trykocie Bayernu. Uli HoeneßTo jest poniekąd pierwszy mecz, w którym nasza kadra jest całkowicie kompletna. O tyle bardziej traktujemy go poważnie.

Reracja TV w Sat1.

Mamy dobra wiadomość dla kibiców, którzy odbierają niemiecka telewizje Sat1. Stacja ta przeprowadzi relacje Live tego meczu.

źródło: fcbayern.de

źródło:

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (0)

reklamaBrak komentarzy!