DieRoten.pl
Reklama

Sytuacja kadrowa przed meczem z Kolonią

fot. Raffaele Conti 88 / Shutterstock.com
Reklama

Już dziś emocje po raz kolejny sięgną zenitu, albowiem do akcji powracają podopieczni Thomasa Tuchela, dla których będzie to 19. oficjalne spotkanie w ramach sezonu 2023/24. Monachijczycy powalczą ponownie w Bundeslidze.

Przypominamy wszystkim raz jeszcze, że dokładnie o 20:30 Bayern zmierzy się w ramach 12. kolejki Bundesligi z ekipą 1. FC Koeln. Miejscem boju o kolejny komplet punktów będzie RheinEnergieStadion w Kolonii.

Sytuacja kadrowa bawarskiego klubu jest w miarę przejrzysta. Trener Thomas Tuchel będzie zmuszony radzić sobie bez dwóch zawodników. Jednym z nich jest Matthijs de Ligt, który zmaga się z kontuzją kolana (jego powrót w tym roku jest raczej średnio realnym scenariuszem).

Listę uzupełnia jeszcze  Jamal Musiala (kontuzja uda). Poza wspomnianymi wyżej graczami, szkoleniowiec FCB będzie miał do swojej dyspozycji całą kadrę, choć pod znakiem zapytania stoi występ Raphaela Guerreiro.

Sytuacja kadrowa Bayernu przed meczem:

– Jamal Musiala (kontuzja uda)
– Matthijs de Ligt (kontuzja kolana)
– Raphael Guerreiro (występ pod znakiem zapytania)

Mniejsze problemy kadrowe ma z kolei trener 1. FC Koeln, czyli Steffen Baumgart – w kadrze 1. FCK na dzisiejsze zawody w Kolonii może zabraknąć w najgorszym wypadku tylko jednego zawodnika. Niemniej jednak pod znakiem zapytania stoi występ dwójki innych graczy.

Sytuacja kadrowa Kolonii przed meczem:

− Philipp Pentke (kontuzja kolana)
− Jacob Christensen (występ pod znakiem zapytania)
− Mark Uth (występ pod znakiem zapytania)

 

Źródło: Bundesliga.com
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...