DieRoten.pl

Sport1 zaprzecza plotkom o Wernerze w Bayernie

27.07.2021, 11:54:22
FotoOlimpik

W ostatnim czasie w niemieckich i angielskich mediach pojawiło się sporo plotek na temat możliwych transferów w zespole rekordowego mistrza Niemiec.

Jedna z plotek dotyczyła Timo Wernera, którym monachijczycy mieli rzekomo się poważnie zainteresować. Mimo wszystko na dementi ze strony niemieckich mediów nie trzeba było czekać zbyt długo. Niemiecki „Sport1” informuje, że szanse na ten transfer są po prostu zerowe i to z kilku powodów.

Niemiec chce kontynuować grę dla Chelsea, podczas gdy Bayern nie chce i nie może sobie pozwolić na tak kosztowny transfer. Pewnym jest jednak, że nazwisko napastnika „The Blues” padło w rozmowach bossów FCB, kiedy zatrudniony został Julian Nagelsmann.

Trener bawarskiego klubu pozostaje w stałym kontakcie z 25-latkiem, ale wbrew plotkom, agenci Timo nie otrzymali żadnego zapytania czy oferty. Temat pozyskania reprezentanta niemieckiej kadry narodowej miałby rację bytu, gdyby Lewandowski zdecydował się opuścić Allianz Arenę w 2022 roku lub jego kontrakt nie zostałby przedłużony.

Z drugiej strony bossowie Bayernu w przeszłości już sondowali możliwość transferu i nie byli przekonani do Wernera. Niemniej jednak Julian Nagelsmann wie jak wykorzystać umiejętności swojego byłego piłkarza, który może grać m. in. jako fałszywa 9. Mimo wszystko pozyskanie 25-latka nawet w przyszłości wydaje się mało możliwe.

Klub śledzi sytuację Haalanda

Bayern Monachium nadal uważnie śledzi sytuację kontraktową Erlinga Haalanda. Norweg może opuścić BVB w 2022 roku za około 70 mln € (klauzula odejścia). Bossowie FCB nie chcą jednak komentować tych plotek z kilku powodów.

Mistrzowie Niemiec darzą Lewandowskiego wielkim szacunkiem. Polak jest dla „Gwiazdy Południa” zbyt ważny, dlatego też włodarze nie chcą pod żadnym pozorem oburzać Roberta spekulacjami dotyczącymi jego następcy w przyszłości.

źródło: Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)

reklama28.07.2021 13:58
Dla mnie nic nie stoi na przeszkodzie znalezienia Wernerowi miejsca na boisku obok Lewego... Choćby za primadonnę do konkurencji, żeby poczuł, jak robi mu się ciepło. Problemem są tu pieniądze. Bayernu nie stać teraz na ten transfer i tyle.
28.07.2021 10:35
szkoda szkoda... gdyby tylko pojawiła się jakaś minimalna szansa wymiany na Comana to bym szarpał żeby do tego doprowadzić.
27.07.2021 22:07
Ciekawe skąd te pieniądze na Wernera by się miały znaleźć skoro my zawodnika za 15, 20 lub 40 mln nie potrafimy sprowadzić a Chelsea tanio nam Wernera z długim kontraktem nie odda...
#MiaSanMia
27.07.2021 20:25
Jaki Werner!! Ja czasami zastanawiam się po co prasa publikuje takie bzdury!!
27.07.2021 15:00
Szkoda, przydałby się Bayernowi.
27.07.2021 13:35
Co Haaland? Nie mają kasy by uzupełnić kadrę dwoma piłkarzami... A będą mieć 75 mln euro... Werner za Lewego pierwszy przez dwa sezony strzelił strzelił coś 35 goli w lidze, a drugi 70 czyli dobra zmiana hehe
27.07.2021 12:18
"włodarze nie chcą pod żadnym pozorem oburzać Roberta spekulacjami dotyczącymi jego następcy w przyszłości." Totalnie nie rozumiem tego podejścia - zarówno klubu jak i Lewego.