Spartak remisuje w meczu na szczycie

Wicemistrz Rosji, Spartak Moskwa na wtorkowy mecz Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium przyjedzie zapewne w niezłych nastrojach. W meczu na szczycie rosyjskiej ligi w 19. kolejce Spartak wywalczył cenny remis 2:2 na boisku lokalnego rywala - CSKA Moskwa.

Gracze CSKA wyszli na prowadzenie po strzale Dudu w 27. minucie, jednak jeszcze przed przerwą wyrównał Martin Jiranek (39.). Chorwacki napastnik Ivica Olic wyprowadził CSKA na ponowne prowadzenie w 63. minucie. Punkt dla rywala Bayernu uratował na 5. minut przed końcem meczu Roman Pawluczenko. Spartak z 35 punktami na koncie pozostaje na drugim miejscu w tabeli ligi rosyjskiej, prowadzi właśnie CSKA.

Zespół z Moskwy pojawi się w Monachium już w niedzielne południe. W poniedziałkowy wieczór odbędzie trening na Allianz-Arena, a dzień później o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie z Bayernem.