DieRoten.pl

Singh: Marzę o debiucie w Bundeslidze

14.09.2019, 12:00:43
Ł. Skwiot

Latem 2019 roku Bayern przeprowadził dość zaskakujący transfer. Z australijskiej A-League do Monachium trafił utalentowany pomocnik, a będąc dokładniejszym Sarpeet Singh.

20-letni Nowozelandczyk choć tak naprawdę wzmocnił szeregi drugiej drużyny, to miał już okazję z pierwszym zespołem polecieć do USA na tournee oraz brał udział w letnich przygotowań, podczas których rozegrał sporo minut oraz pokazał się z bardzo dobrej strony.

Podczas udzielonego ostatniego wywiadu dla oficjalnego serwisu bawarskiego klubu Sarpreet Singh wypowiedział się między innymi na temat swoich początków w Bayernie. Pomocnik nie spodziewał się tak szybkiej adaptacji oraz zaufania ze strony obu drużyn FCB.

− Pierwsze dwa miesiące nie mogły potoczyć się lepiej. Moi koledzy i Sebastian Hoeness powitali mnie bardzo ciepło w nowym zespole i szybko się tutaj odnalazłem − powiedział Singh.

− To niesamowite, że mogłem z pierwszą drużyną polecieć do USA na tournee, gdzie grałem sporo i otrzymałem zaufanie trenerów. Mam wrażenie, że należę już do obu zespołów, poznałem już kilka stron tego klubu. Jestem bardzo szczęśliwy − mówił dalej.

W dalszej części wywiadu Nowozelandczyk podzielił się także swoimi celami na sezon 2019/20. Singh nie ukrywa, że gra u boku takich gwiazd jak Lewandowski czy Thiago podczas Audi Cup była dla niego czymś wyjątkowym. Ponadto wielkim marzeniem Sarpreeta jest debiut w Bundeslidze. Pragniemy jeszcze poinformować, że druga część wywiadu pojawi się później.

− Z drugą drużyną chcemy być pewni utrzymania w trzeciej lidze. Oczywiście debiut w pierwszym zespole jest moim wielkim marzeniem. Mimo wszystko chcę tego dokonać krok po kroku − dodał Nowozelandczyk.

− To coś wyjątkowego znaleźć się na boisku u boku tak wielkich gwiazd i mistrzów Świata. Jako młody piłkarz uczysz się sporo w takich meczach i podczas sesji treningowych. To dodaje mi także odwagi, ponieważ pokazuje mi, że mogę osiągnąć taki poziom ciężką pracą − podsumował Singh.

źródło: FCB.de
Login

GabrielStach

Wspieraj twórczość autora:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (9)14.09.2019 17:49
Jasne że za wcześnie, ewentualnie w kolejnym sezonie, jeśli oczywiście nadal będzie robił takie postępy.
14.09.2019 16:12
Myślę że za wcześnie na szansę dla niego. Mamy przecież różnych Cuisancow czy Arpow a Singh wraz z innymi jest gdzieś o poziom niżej w kolejce.
14.09.2019 15:16
Myślę, że trzeba go wypożyczyć, to samo się tyczy Arpa. W innym wypadku mogą być wiecznymi talentami, bo bez regularnej gry nie ma rozwoju, a takiej na pewno nie dostaną.
14.09.2019 14:01
Fajnie jakby dostał szanse, ale nie wiem czy Kovac ma tyle odwagi.
14.09.2019 14:01
Bardzo ciekawy zawodnik zapowiada sie naprawdę dobrze Davies,Arp,Mai,Singh to najlepsze opcje z młodych ???? mam nadzieje ze złapie kilka spotkań w sezonie nawet na kilka minut
Warto tez na Feina postawić radzi sobie dobrze w HSV
14.09.2019 13:00
@Gubernator

Też jestem pod wrażeniem jego talentu, za kilka lat to kto wie, może to być podstawowy gracz naszej drużyny.
14.09.2019 12:52
Dawno nie widziałem tak dobrze zapowiadającego się młodzika w Bayernie. Ostatnim był Kimmich. Warto dać chłopakowi szansę!
14.09.2019 12:43
Na ta chwile meczowa 18 i ewentualne wejscie na kilka minut to max
14.09.2019 12:36
jeszcze może trochę czasu minąć