DieRoten.pl

Simon: Gra przed widzami na AA to coś wyjątkowego

07.12.2022, 08:23:21
Merk Picture / Shutterstock.com

Dzisiejszego późnego wieczoru, piłkarki Bayernu staną przed bardzo ważnym zadaniem w rozgrywkach Champions League.

Po ostatnim zwycięstwie 4:0 nad TSG Hoffenheim w żeńskiej Bundeslidze, dzisiejszego późnego wieczoru, podopieczne Alexandra Strausa zmierzą się w rewanżowym meczu z FC Barceloną (3:0 dla Hiszpanek w pierwszym starciu na Camp Nou).

Nie dalej jak wczoraj, odbyła się konferencja prasowa, podczas której na pytania dziennikarzy odpowiadał nie tylko trener FCB Frauen, ale i również Carolin Simon, która nie może doczekać się występu przed ponad 20 000 widzów na Allianz Arenie w Monachium.

− Gra przed tak wieloma widzami na Allianz Arenie to zawsze coś wyjątkowego. Żyjesz tą atmosferą na stadionie i czujesz, że jesteś w 100 procentach w grze – powiedziała Simon.

− To też jest trochę nagroda za naszą ciężką pracę. Cieszymy się na ten mecz. Postawiłyśmy sobie wysoko poprzeczkę na to spotkanie – podsumowała Carolin Simon.

Jeśli mowa o sprzedanych biletach, to kilka dni temu „Bawarczycy” poinformowali, że sprzedano ponad 20 000 biletów, zaś liczba ta nieustannie rośnie. Warto podkreślić, że poprzedni rekord frekwencji na meczu FCB Frauen wyniósł 13 000.

źródło: FCB.de / FCB.tv

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)07.12.2022 08:50
Na AA jest niesamowita atmosfera. Będzie się dobrze grało :)