Simeone chwali swój zespół

Simeone nie ukrywa dumy i radości po wczorajszym zwycięstwie nad Bayernem Monachium w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów. Zaledwie po 11 minutach na tablicy widniał już wynik 1-0 na korzyść Atletico.

Z minuty na minutę po utracie bramki Bawarczycy grali co raz lepiej - w drugiej połowie Die Roten całkowicie zdominowali rywali i mieli mnóstwo okazji, jednak nie byli w stanie ich prawidłowo wykorzystać.

,,To prawdopodobnie najlepsza wersja drużyny. Zagrali podobnie do ćwierćfinałowego meczu z Barceloną. Zagraliśmy zgodnie z tym co zaplanowaliśmy" - powiedział trener Atletico Madryt, Diego Simeone.

,,Bayern był w stanie zmienić losy spotkania. Bez wątpienia pierwsza połowa była dla nas o wiele bliższa komfortowi. Zaś druga połowa pokazała w czym oni czują się najpewniej. Saul wyglądał świetnie w swoim pierwszy dryblingu. To dodaje ci siły na kontynuowanie akcji" - dodał.

,,Jest świetny w grze jeden na jednego, Jestem bardzo szczęśliwy. Mecz jest otwarty. Granie w Monachium sprawi, że będą mieli swoich fanów za plecami i przewagę gry na własnym podwórku. Mamy jednak szansę na bramkę na wyjeździe. To będzie podobny mecz do tego pierwszego, lecz zobaczymy kto lepiej wykorzysta swoje okazje"- zakończył.

Źródło: Goal.com