DieRoten.pl
Reklama

Scholl: Sane może osiągnąć poziom Robbery

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Chyba nikt nie ma już wątpliwości, że Leroy Sane to obecnie najlepszy piłkarz w pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec.

Niemiec prezentuje bardzo regularny i wysoki poziom, zaś w wielu dotychczasowych meczach jego ofensywne akcje nieraz ratowały kolegów. Wielu ekspertów nie ma wątpliwości, że obecnie oglądamy najlepszego Leroya Sane w całej jego karierze.

Na łamach „Sky” swoje zdanie na temat pomocnika wyraził ostatnio legendarny Mehmet Scholl, który przez wiele lat bronił barw FCB i świętował z „Bawarczykami” liczne sukcesy na krajowej i europejskiej arenie. Jego zdaniem 27-latek może osiągnąć poziom duetu Ribery & Robben.

− Osiągnął już stały poziom. Wszyscy krytycy widzieli te umiejętności, które są wyjątkowe, które faktycznie muszą prowadzić na szczyt świata. Do tej pory stosował je na swoich warunkach. Chce osiągnąć poziom Robbena i Ribery'ego i może to zrobić – powiedział Scholl.

− Teraz jest na najlepszej drodze do tego. Jeśli jeszcze nie dotarł do tej klasy. Ma inną charyzmę i jest nieprzewidywalny. Teraz wykorzystuje swoje umiejętności, już nie tylko na swoich warunkach, ale po to, by wygrywać – podsumował Mehmet Scholl.

Mając na uwadze wszystkie rozgrywki w sezonie 2023/2024, Leroy Sane wystąpił w 14 spotkaniach o stawkę, zaś jego robiący wrażenie dorobek to 9 trafień oraz 3 asysty. Zaraz za Harrym Kane’em, skrzydłowy jest więc najskuteczniejszym zawodnikiem FCB w tej kampanii.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...