DieRoten.pl

Sane: Trzeba uszanować decyzję Hansiego o odejściu

28.05.2021, 15:41:16
FotoOlimpik

Tego lata w zespole rekordowego mistrza Niemiec czeka nas wiele zmian i to nie tylko w kadrze, ale i również sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny FCB.

Podczas niedawno wywiadu dla „Sport1” na temat wspomnianych zmian w sztabie szkoleniowym Bayernu wypowiedział się Leroy Sane, który przyznał, iż należy uszanować decyzję Hansiego Flicka.

Niemiec przyznał, iż nie może doczekać się współpracy z Julianem Nagelsmannem, który uchodzi za jeden z największych talentów trenerskich na świecie. Ponadto pomocnik poruszył kwestię zakończonego sezonu 2020/21 oraz oceny swojej gry w ostatnich miesiącach.

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze miał do powiedzenia skrzydłowy bawarskiego klubu, to poniżej znajdziecie fragmenty jego wypowiedzi. Zachęcamy do lektury.

Leroy Sane na temat:

…odejścia Hansiego Flicka:

„…Hansi zdobył 7 tytułów w ciągu 18 miesięcy pracy w Bayernie - to mówi samo za siebie. Wykonał świetną pracę i trzeba uszanować jego decyzję o odejściu z klubu.”

…Juliana Nagelsmanna:

„…Nigdy osobiście nie trenowałem pod okiem Juliana Nagelsmanna, ale z tego, co się słyszy, to prawdopodobnie jest wiele podobieństw do Pepa Guardioli, którego znam bardzo dobrze i mogę mówić o nim tylko pozytywnie. Cieszę się na współpracę z Nagelsmannem od przyszłego sezonu i jestem optymistą, że będzie to czas pełen sukcesów. Decyzja ta została również bardzo pozytywnie przyjęta przez nasz zespół.”

…sezonu 2020/21:

„…Mając na uwadze pierwszy mecz z PSG, to mogliśmy ugrać więcej. Porażka z Kilonią w Pucharze Niemiec również była niefortunna, bo po rzutach karnych. Mimo to, osobiście bardzo się cieszę z mistrzostwa Niemiec.”

…mistrzostwa Niemiec:

„…To moje pierwsze mistrzostwo Niemiec w karierze, więc to coś wyjątkowego. Ten tytuł sprawia również, że jestem żądny i głodny jeszcze większych sukcesów w nadchodzących latach.”

…debiutanckiego sezonu w BL:

„…Od początku było dla mnie jasne, że po mojej długiej kontuzji w zupełnie nowym środowisku, nie wszystko będzie szło idealnie od pierwszego do ostatniego meczu. Mój osobisty sezon miał wzloty i upadki. Myślę, że liczba bramek i asyst jest całkiem przyzwoita. W nadchodzącym sezonie chcę być bardziej stabilny, taki też jest mój cel.”

…przesuniętego EURO:

„…Mogę się cieszyć, że turniej został przesunięty o rok, bo po mojej kontuzji więzadeł krzyżowych prawdopodobnie nie doszedłbym do odpowiedniej formy na tak duży turniej w czerwcu 2020 roku.”

źródło: Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama29.05.2021 08:56
Ciekawe co Julian zrobi z taką Drużyna i tak wysoka Presją
29.05.2021 08:03
Sane zawiódł w decydujących meczach. Wszystko inne byłoby mu wybaczone.
28.05.2021 20:37
Sane mnie najbardziej zawiódł w meczu rewanżowym z PSG.
28.05.2021 20:22
Dla mnie ten sezon był średni w wykonaniu Sane, talent ma zdecydowanie większy. O ile ten pierwszy sezon można wytłumaczyć to już w drugim musi pokazać pełnię swoich umiejętności, inaczej może mieć problem.
28.05.2021 16:08
Sporo mówiło się przed podpisaniem Sane, że Flick wielkim zwolennikiem tego transferu delikatnie mówiąc nie był i chyba między tymi Panami jakieś więzi i sympatii nie było. Sane oczywiście po kontuzji, ale Flick też nie za bardzo miał na Niego wpływ.