DieRoten.pl

Jak informują niemieckie media, grający od kilku miesięcy w Monachium Leroy Sane postanowił z okazji Świąt wesprzeć hojną darowizną najbardziej potrzebujących.

Jak informuje niemiecki „Sky” Leroy Sane postanowił uszczęśliwić wiele osób w Monachium, Gelsenkirchen oraz Manchesterze. Niemiecki skrzydłowy przekazał hojną darowiznę na rzecz najbardziej potrzebujących z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Jeśli mowa o obu niemieckich miastach, to środki zostały przekazane na organizacje, które zajmują się pomocą dla bezdomnych.

W przypadku Manchesteru, z jego pomocy korzystają też ludzie z różnymi problemami lub ograniczeniami zdrowotnymi. Na uwadze trzeba jednak mieć fakt, że 24-latek pomaga już od wielu miesięcy.

Leroy swoją kampanię prowadzi już od jesieni, kiedy to liczba zachorowań na koronawirusa w obu krajach znacząco wzrosła. Sane wziął sobie za punkt honoru, aby pomagać ludziom w tych miastach, z którymi jest związany (życiowo i piłkarsko). Zarówno Monachium, Gelsenkirchen, jak i Manchester są bardzo bliskie jego sercu.

W stolicy Bawarii pomocnik przekazał darowiznę na rzecz organizacji „Kaeltebus Muenchen e.V.”, która wykorzystuje jego środki do organizowania ciężarówek z żywnością, które rozwożą ciepłe posiłki do wybranych miejsc.

Sane umożliwia realizację podobnego projektu dla inicjatywy obywatelskiej „Gelsenkirchen packt an!-Warm durch die Nacht”. Z kolei w Manchesterze jego darowizna jest przeznaczona między innymi na jedzenie, prezenty świąteczne czy większe darowizny rzeczowe dla ludzi w potrzebie.

 

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)

reklama25.12.2020 14:22
Wielki szacun panie Sane!!
25.12.2020 10:49
Z jakich powodów by tego nie robił - pomaga. A to już budzi szacunek, bo nie wszyscy to robią.
25.12.2020 10:10
Brawo. Bez względu na to z jakich powodów się dzieli grunt,że komuś te pieniądze pomogą:-)
25.12.2020 08:32
@bawaria42 masz sporo racji, mało tego Ci wielcy piłkarze z milionami na koncie są przecież ,,sterowani,, przez specjalistów od wizerunku i pomaganie innym ewidentnie dodaje plusy danemu piłkarzowi, oczywiście jeden pomaga mniej lub bardziej a trzeci prawie wcale więc mimo wszytsko szacunek dla Sane i każdego innego który sam bądź przy pomocy doradcow stara się podzielić swoim szczęściem z innymi
25.12.2020 02:00
Same święte Mikołaje. Jak chce dawać to niech daje choć mi się wydaje że oni to robią żeby nie mieć wyrzutów że tyle zarabiają a nic nie dają. Bo co to takiemu Lewemu milion dać, jak on to zarobi w 3 tygodnie
25.12.2020 01:20
Super. Teraz czas zacząć Grac
25.12.2020 00:49
Brawo, takie gesty budzą szacunek.