DieRoten.pl
Reklama

Rummenigge: Szukamy dyrektora sportowego

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Pod koniec maja szefowie Bayernu Monachium zdecydowali się pożegnać z dwoma członkami zarządu bawarskiego klubu.

Choć początkowo głównie mówiło się o zwolnieniu Olivera Kahna, to Rada Nadzorcza bawarskiego klubu zdecydowała się również na rozstanie z Hasanem Salihamidzicem.

Podczas gdy nowym prezesem został od razu mianowany Jan-Christian Dreesen, to w przypadku dyrektora sportowego, Bayern wciąż rozgląda się na rynku za odpowiednim kandydatem. Przy okazji wczorajszego finału Ligi Mistrzów, temat ten został poruszony przez Karla-Heinza Rummenigge.

Niemiec odniósł się nie tylko do swojego powrotu i obowiązków w FCB, ale i również zdradził, że sprawami planowania kadry i transferów zajmuje się obecnie grupa osób, w której znajduje się m. in. Marco Neppe.

− Jestem członkiem Rady Nadzorczej, więc moim zadaniem będzie nadzorowanie i doradzanie. W tej chwili musimy rozwiązać mały problem, jakim jest brak dyrektora sportowego. Szukamy go – powiedział Rummenigge.

− Dopóki tak nie jest, utworzyliśmy małą grupę, do której powrócił także Uli. Rolę w niej odgrywa także Thomas Tuchel, Marco Neppe, Herbert Hainer oraz Jan-Christian Dreesen – podsumował Karl-Heinz Rummenigge.

Źródło: DAZN
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...