DieRoten.pl
Reklama

Romano: Pełne porozumienie FCB z Ito!

fot. PodStadionem.pl
Reklama

To były bardzo niespodziewane wiadomości wczorajszego późnego wieczoru, kiedy to pojawiły się informacje, że Bayern finalizuje transfer jednej z gwiazd Stuttgartu.

Przypomnijmy raz jeszcze – wczoraj wieczorem niemieckiemedia obiegły dość niespodziewane informacje – klub ze stolicy Bawarii jest wtrakcie finalizowania transferu Hirokiego Ito! Jedyne czego brakowało, to tylko podpisu samego zawodnika.

Jak jednak w nocy poinformował włoski dziennikarz i ekspert transferowy Fabrizio Romano, wszystko zostało już dograne na ostatni guzik!

Padło już słynne „Here we go!”, co jest jednoznaczne z nieoficjalnym potwierdzeniem transferu. Włoch donosi, że Bayern osiągnął pełne porozumienie z Japończykiem i ustalił wszystkie warunki finansowe. Koszt tego transferu wyniesie 30 milionów euro (klauzula odejścia w umowie stopera).

Warto wspomnieć, że ruch ten był konsultowany także z Vincentem Kompanym, który wierzy, że Ito jest piłkarzem, który może pomóc na różnych pozycjach.

Hiroki Ito

25-latek trafił do Stuttgartu w 2021 roku z japońskiego klubu Jubilo Iwata. Od tamtej pory Japończyk rozegrał dla VfB łącznie 97 spotkań, w których to strzelił 2 bramki oraz zanotował 5 asyst. Jego szacunkowa wartość w przeciągu zaledwie jednego sezonu wzrosła z 10 do 30 milionów euro.

Źródło: Fabrizio Romano
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...