DieRoten.pl
Reklama

Romano: Bayern nie rezygnuje z Kane’a

fot. Fotolia
Reklama

Po dokonaniu pierwszych wzmocnień na sezon 2023/24, Bayern Monachium pracuje za kulisami nad kolejnymi ruchami transferowymi.

Podczas gdy transfer Kim Min-jae został nieoficjalnie sfinalizowany, to obecnie „Bawarczycy” pracują przede wszystkim nad pozyskaniem Harry’ego Kane’a z Tottenhamu. Mówi się, że niebawem FCB zaoferuje około 93 mln euro Anglikom za 29-latka.

Fabrizio Romano również potwierdza, że „Bawarczycy” ponownie postarają się o snajpera, ale należy spodziewać się trudnych negocjacji, albowiem Daniel Levy nie zamierza wcale żegnać się z Anglikiem. Jedno jest pewne – Bayern nie zamierza wcale odpuszczać.

− Bayern ponownie postara się o Harry'ego Kane'a, choć Daniel Levy stara się im utrudnić zadanie jak tylko może. Bayern złożył ofertę 70 milionów euro plus dodatki, absolutnie za mało, aby przekonać Tottenham. To nie były nawet negocjacje – powiedział Romano.

− Tottenham natychmiast odrzucił taką możliwość i nie uznał tej oferty za coś konkretnego lub poważnego. Teraz w Bayernie chcą spróbować ponownie, więc zajmie im to trochę czasu, a następnie złożą nową propozycję, zobaczymy, czy będzie ona werbalna czy oficjalna – dodał.

− Ale Bayern spróbuje ponownie, to pewne. Nie będzie to łatwe, ponieważ Tottenham chce walczyć o zatrzymanie Harry’ego – podsumował Fabrizio Romano.

W minionym sezonie 2022/2023 Harry Kane wystąpił łącznie w 49 meczach o stawkę dla Tottenhamu, zaś jego dorobek w tym czasie to 32 bramki oraz 5 asyst. Jeśli mowa o reprezentacji narodowej, to 29-latek w 11 spotkaniach miał udział przy 12 trafieniach (8 goli oraz 4 asysty).

Źródło: Romano
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...