DieRoten.pl

Franck Ribery w pełni wyleczył już uraz kolana jakiego nabawił się na początku października minionego roku, czego potwierdzeniem może być między innymi hat-trick w ostatnim sparingu.

reklama

Już dziś Bayern zmierzy się z Bayerem 04 Leverkusen w ramach 18. kolejki niemieckiej Bundesligi i niewykluczone, że szansę gry od samego początku otrzyma właśnie Franck Ribery.

Ribery wyjawił na łamach oficjalnej telewizji Bayernu Monachium, że niezależnie od tego czy ma okazję zagrać w meczu ligowym czy pucharowym, to za każdym razem jest głodny gry i zawsze chce dawać z siebie 100%.

Tak zawsze było, jestem głodny gry i w każdym meczu chcę dawać z siebie 100 procent niezależnie od tego czy są to sparingi, spotkania w Bundeslidze, Lidze Mistrzów czy Pucharze Niemiec – powiedział Franck Ribery.

− Dla mnie osobiście nie ma spotkań o niskim kalibrze. Kiedy tylko znajduje się na murawie, to zawsze chcę zagrać na 100% swoich możliwości – podsumował Franck Ribery.

Franck Ribery w trwającym obecnie sezonie miał okazję rozegrać 14 spotkań dla swojego klubu, zaś jego dorobek to 1 bramka oraz 1 asysta.

źródło: FCB.tv

reklama

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama12.01.2018 17:29
Zaangażowanie to jedno. Wiek, którego nie oszuka - drugie.
12.01.2018 16:21
Mam tylko nadzieję że zobaczymy jakiekolwiek wymierne efekty tego zaangażowania.
12.01.2018 10:49
Tu akurat mówi prawdę, Ribery jest cały czas głodny gry, mimo swojego wieku, wielkie brawa za takie zaangażowanie.

reklama