DieRoten.pl
Reklama

Rech: Linda odegrała dużą rolę w naszym sukcesie

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Od dłuższego już czasu kierownictwo sportowe FCB Frauen pracuje w pocie czoła nad kształtem kadry na nadchodzący sezon 2024/2025.

Z kolei na początku tego tygodnia kierownictwo sportowe żeńskiej sekcji Bayernu Monachium zdecydowało nagrodzić nowym kontraktem Lindę Sembrant, która trafiła do FCB zeszłej zimy.

37-letnia Szwedka otrzymała umowę, która obowiązuje do końca czerwca 2025 roku, zaś fakt ten na łamach klubowych mediów skomentowała Bianca Rech, czyli obecna menadżerka FCB Frauen. Niemka nie ukrywa, iż doświadczona obrończyni odegrała bardzo ważną rolę w rundzie wiosennej.

− Linda natychmiast przyjęła bardzo ważną rolę w zespole w styczniu. Odegrała dużą rolę w naszym sukcesie w tym sezonie i w zdobyciu mistrzostwa Niemiec. Bardzo dobrze zintegrowała się od samego początku, szybko wniosła do zespołu całe swoje doświadczenie i stała się ważnym punktem kontaktowym dla zawodniczek i trenerów – powiedziała Rech.

− Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że Linda nie kończy kariery latem, ale zostaje z nami na kolejny rok. Linda powiedziała nam, że jest to dla niej coś wyjątkowego w Bayernie, że czuje się bardzo komfortowo i została bardzo dobrze przyjęta – dodała.

− To utwierdza nas w przekonaniu, że chcemy traktować się nawzajem i współpracować każdego dnia. Cieszymy się, że Linda kontynuuje z nami tę ścieżkę – podsumowała menadżerka FCB Frauen.

Szwedzka stoperka w trakcie swojej dotychczasowej przygody z ekipą FCB Frauen miała okazję wystąpić łącznie w 13 spotkaniach, zaś jej dorobek to 1 bramka oraz tytuł mistrzyni Niemiec.Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...