DieRoten.pl
Reklama

Przypominamy o sondzie: Kto jest Twoim wymarzonym rywalem w 1/4 finału LM?

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Przypominamy Wam i raz jeszcze zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej ankiecie, której tematem przewodnim jest nadchodzące losowanie par 1/4 finału Ligi Mistrzów.

Do tej pory w ankiecie wzięło udział 27 użytkowników. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za dotychczasowe głosy i jednocześnie zachęcamy do jeszcze aktywniejszego udziału. Pytanie brzmi następująco:

Kto jest Twoim wymarzonym rywalem w 1/4 finału LM?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole naszego serwisu DieRoten.pl. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom po prawej stronie ukaże się sonda, w której możecie oddać swój głos. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału!

Przypominamy zarazem, że Bayern może trafić na siedmiu różnych rywali i mowa jest o takich zespołach jak AC Milan, SSC Napoli, Inter, Real, Chelsea, Manchester City oraz Benfica.

Przechodząc już do wstępnych wyników – 52% głosujących wskazało, że ich wymarzonym przeciwnikiem dla „Bawarczyków” jest AC Milan. Po 3 głosy oddano z kolei na Benfikę oraz Manchester City. Ankieta potrwa do dziś, po czym pozostając w temacie CL, poprosimy Was o ocenę szans monachijczyków na awans do półfinału.

Źródło: DieRotenPL
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...