DieRoten.pl
Reklama

Przypominamy o sondzie: Jak Bayern poradzi sobie w fazie grupowej LM?

fot.
Reklama

Przypominamy Wam i raz jeszcze zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej ankiecie, której tematem przewodnim jest faza grupowa rozgrywek Champions League.

Do tej pory w ankiecie wzięło udział 29 użytkowników. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za dotychczasowe głosy i jednocześnie zachęcamy do jeszcze aktywniejszego udziału. Pytanie brzmi następująco:

Jak Bayern poradzi sobie w fazie grupowej LM?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole naszego serwisu DieRoten.pl. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom po prawej stronie ukaże się sonda, w której możecie oddać swój głos. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału!

Przechodząc już do wstępnych wyników – zdecydowana większość naszych czytelników uznała, że Bayern awansuje do fazy pucharowej z pierwszego miejsca (zagłosowało tak dokładnie 90% osób).

Podczas gdy 7% jest zdania, że monachijczycy awansują z drugiego miejsca, to tylko jeden głosujący uważa, że „Bawarczycy” nie dadzą sobie rady w tej edycji Ligi Mistrzów i wywalczą tylko trzecie miejsce, które zapewni im grę w Lidze Europy.

Źródło: DieRotenPL
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...