DieRoten.pl
Reklama

Oficjalnie: Zaragoza piłkarzem Bayernu!

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Stało się! Bayern Monachium dosłownie przed chwilą potwierdził transfer trzeciego zawodnika w ramach zimowego okienka transferowego w 2024 roku.

Dosłownie przed chwilą, klub ze stolicy Bawarii potwierdził, że w ramach zimowego okienka transferowego pozyskał utalentowanego pomocnika – Bryana Zaragozę.

Hiszpan miał pierwotnie trafić do FCB latem 2024 roku, ale z racji na trudną sytuację kadrową, monachijczycy postanowili ściągnąć Hiszpana już tej zimy! Nieoficjalnie mówi się, że oprócz wcześniejszej ustalonej kwoty 13 mln euro, Bayern zapłaci dodatkowe 3-4 mln euro.

− Przenoszę się do Bayernu, aby kontynuować rozwój w jednym z
największych klubów na świecie. Jestem bardzo wdzięczny Granada FC za wspaniały czas, który spędziliśmy razem i za wszystko, co ten klub mi dał – powiedział Zaragoza.

− Nigdy tego nie zapomnę. Czuję też teraz duże wsparcie ze strony Bayernu. Z niecierpliwością czekam na to, co będzie dalej. Mamy wysokie cele – podsumował Bryan Zaragoza.

Bryan Zaragoza

22-latek w bieżącym sezonie La Liga może pochwalić się dorobkiem 21 spotkań, 6 bramek oraz 2 asyst. Jego szacunkowa wartość wynosi 12 milionów euro. Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że jeszcze rok temu Zaragoza występował w drugiej lidze hiszpańskiej. Co do reprezentacji narodowej, w październiku bieżącego roku zadebiutował on w ekipie „La Furia Roja”.

 

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...