DieRoten.pl
Reklama

Oficjalnie: Kane z Bramką Sezonu w Bundeslidze

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Jak co roku, kibice niemieckiej pierwszej Bundesligi mogą oddawać swoje głosy na najpiękniejsze trafienie minionego już sezonu – tym razem mowa o Bramce Sezonu 2023/24.

Nie inaczej było w ostatnich tygodniach – kibice z całego świata mogli oddawać swoje głosy na najpiękniejsze trafienie sezonu 2023/24 w niemieckiej 1. Bundeslidze.

Warto podkreślić przy okazji, że kampania 2023/24 była najbardziej bramkostrzelną w BL od 37 lat, z 985 golami przy średniej 3,22 na mecz. Jeśli mowa o Bayernie, to gracze z Monachium strzelili łącznie 94 bramki, co było najlepszym wynikiem w lidze.

Jeśli natomiast mowa o nominacjach do Bramki Sezonu, to fani mogli głosować na 15 trafień – pięciokrotnie wyróżniony został Harry Kane, który ostatecznie odniósł też zwycięstwo.

Koniec końców zwyciężył Anglik i jego trafienie z kilkudziesięciu metrów w pojedynku ligowym z SV Darmstadt. Na napastnika „Gwiazdy Południa” zagłosowało w sumie 37% wszystkich fanów. Ponadto Anglik zwyciężył również w pięciu plebiscytach na Bramkę Miesiąca.

 

Źródło: Bundesliga.com
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...