DieRoten.pl
Reklama

Oficjalnie: Buck opuścił Bayern II

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Potwierdziły się ostatnie doniesienia niemieckiej prasy odnośnie dalszej przyszłości Stefana Bucka, który pełnił funkcję asystenta Holgera Seitza w FCB II.

Klub ze stolicy Bawarii potwierdził dzisiejszego poranka, że sztab szkoleniowy drugiej drużyny Bayernu opuścił Stefan Buck, który pełnił funkcję asystenta Holgera Seitza.

Niemiecki szkoleniowiec przeniósł się do Eintrachtu Frankfurt, gdzie będzie pracował jako asystent Dino Toppmoellera w pierwszym zespole. Przy okazji pożegnania z Niemcem, szefostwo Campusu podziękowało 42-latkowi za jego wieloletnią i oddaną pracę FCB.

− Stefan wykonał bardzo dobrą pracę przez osiem lat i wniósł ważny wkład w szkolenie naszych młodych zawodników – powiedział szef Campusu FCB, Jochen Sauer.

− Dziękujemy mu za jego zaangażowanie w Bayernie, cieszymy się, że będzie miał okazję pracować jako asystent trenera w Bundeslidze i życzymy mu wszystkiego najlepszego – podsumował Sauer.

Stefan Buck z bawarskim klubem związany był od 2015 roku – początkowo jako trener i asystent w młodzieżowych zespołach FCB. Począwszy od kwietnia 2021 roku pełnił obowiązki asystenta w drugiej drużynie Bayernu.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...