Noty Kickera za mecz z Eintrachtem

Nareszcie zawodnicy Bayernu rozegrali spotkanie, za które otrzymali od magazynu Kicker bardzo dobre noty. Dziennikarze docenili bardzo dobrą postawę Bawarczyków w spotkaniu z Eintrachtem Frankfurt (2:0). Prawie najwyższą notę z możliwych otrzymał Roy Makaay (1,5). Poniżej wszystkie oceny za ten mecz.

BAYERN: Kahn (2,5) - Sagnol (3), Demichelis (2,5), van Buyten (3), Lahm (3) - van Bommel (2,5), Ottl (3,5), Schweinsteiger (3) - Pizarro (5), Makaay (1,5), Santa Cruz (4,5)

EINTRACHT: Nikolov (4) - Russ (4), Kyrgiakos (5), Vasoski (5) - Ochs (4), Huggel (4,5), Fink (4,5) - Streit (4,5), Weissenberger (4), Takahara (3,5) - Amanatidis (4) Rezerwowy: Meier (3,5)

Nota meczu: 4

Sędzia: Florian Meyer (6) - popełnił błędy przy wszystkich najważniejszych sytuacjach - rzut karny dla Bayernu został podyktowany niesłusznie, ale Bawarczycy powinni otrzymać dwie jedenastki w innych sytuacjach: faul Kyrgiakosa na van Bommelu w 30. minucie i faul Russa na Pizarro w 58. minucie. Poza tym druga żółta kartka dla Vasoskiego była przyznana niesłusznie.

Zawodnik meczu: Roy Makaay (1,5) - strzelił gola na 1:0, wypracował bramkę na 2:0 i strzelał z rzutu wolnego w słupek.

PRZYPOMINAMY, ŻE MAGAZYN KICKER PRZYZNAJE SWOJE NOTY W SKALI 1-6 (1- klasa światowa, 6- poniżej krytyki).

Źródło: kicker.de