DieRoten.pl
Reklama

Nicolas: Jestem rozczarowany brakiem punktu

fot. DieRoten.pl
Reklama

W ramach trzeciej kolejki niemieckiej pierwszej Bundesligi, zespół rekordowego mistrza Niemiec mierzył się ostatnio z Borussią M’Gladbach.

Co prawda mistrzowie Niemiec przegrali pierwszą połowę 0:1, ale po zmianie stron, podopieczni Thomasa Tuchela zaprezentowali się o wiele lepiej i zasłużenie pokonali swoich rywali z Borussii M’Gladbach 2:1 po golach Sane oraz Tela.

Tradycyjnie już po ostatnim gwizdku, w rozmowie dla klubowych mediów swoje zdanie wyraziło kilku graczy – jeśli mowa o Gladbach, to na temat spotkania z „Bawarczykami” wypowiedział się bramkarz Moritz Nicolas, dla którego był to debiut w bramce BMG.

Byłem bardzo szczęśliwy, że mogłem zagrać, ale oczywiście jestem rozczarowany, że nie zdobyliśmy punktu. Nasz zespół bramkarzy dobrze przygotował mnie do meczu – powiedział Nicolas.

Tobi Sippel, z którym również pracowałem przez jakiś czas, przekazał mi kilka dobrych słów. Jestem bardzo wdzięczny za to wsparcie. Gdybym powiedział, że byłem całkowicie zrelaksowany przed meczem, skłamałbym – dodał.

Oczywiście byłem bardziej zdenerwowany niż zwykle, ponieważ była to wyjątkowa oprawa. Kiedy mecz się rozpoczął, byłem normalnie skoncentrowany i starałem się skupić na sobie i drużynie – podsumował Moritz Nicolas.

Warto podkreślić, że dla Bayernu było to pierwsze ligowe zwycięstwo nad Borussią M’Gladbach od maja 2021 roku, kiedy to monachijczycy pod wodzą Hansiego Flicka rozpili Gladbach aż 6:0 na Allianz Arenie w Monachium.

Źródło: BMG
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...