DieRoten.pl

Neuer: Stracone bramki zawsze irytują

17.06.2022, 08:24:18

Kilka dni temu swoje ostatnie spotkanie w ramach czerwcowej przerwy reprezentacyjnej rozegrali zawodnicy kadry narodowej Niemiec.

Przypominamy, że nasi sąsiedzi zza Odry podejmowali na własnym podwórku aktualnych mistrzów Europy, czyli Włochów. Ostatecznie Niemcy rozbili swoich rywali 5:2, zaś na listę strzelców wpisali się kolejno Joshua Kimmich, Ilkay Guendogan, Thomas Mueller oraz dwukrotnie Timo Werner. Warto odnotować, że dwie asysty zanotował z kolei Serge Gnabry.

Niedawno w rozmowie dla telewizji „Sky”, na temat wygranej z włoską reprezentacją narodową wypowiedział się kapitan i numer jeden w bramce „Die Mannschaft”, czyli Manuel Neuer.

− Widać było, że chcemy dominować w tym spotkaniu. Wierzyliśmy w siebie i wyszliśmy na boisko pewni siebie. Nasza postawa zadziałała od samego początku – powiedział Neuer.

− Weszliśmy do gry z wypiętą klatką piersiową. Stracone bramki zawsze są irytujące, ale nie mówmy o tym, cieszymy się zwycięstwem – mówił dalej.

− Zwycięstwo ma dobrą wyrazistość. Takie kraje jak Anglia, Węgry i Włochy zawsze należy traktować poważnie. To był ważny krok milowy w naszej drodze – podsumował kapitan.

Niemiecka reprezentacja ostatnie dwa spotkania w Lidze Narodów rozegra w trakcie wrześniowej przerwy reprezentacyjnej. Mowa o pojedynkach z Węgrami oraz Anglikami – kolejno 23 oraz 26 września.

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)17.06.2022 19:43
Manu wybraniał takie piłki gdzie inni by mogli o takich interwencjach marzyć. Manu dla mnie najlepszy.
17.06.2022 18:04
Gdyby nie Manu to tych goli było by zdecydowanie więcej!!
17.06.2022 09:39
Manu dzięki swojem geniuszowi i tak może trochę rzadziej irytować się.