DieRoten.pl

Neuer: Sami sobie utrudniliśmy zadanie

23.10.2019, 01:00:20
Photogenica

Wczorajszego późnego wieczoru klub ze stolicy Bawarii w meczu wyjazdowym fazy grupowej elitarnych rozgrywek Ligi Mistrzów pokonał 3:2 drużynę Olympiakosu Pireus.

Mistrzowie Niemiec sporo się namęczyli, ale ostatecznie dowieźli zwycięstwo do końca. Dla zespołu prowadzonego przez Niko Kovaca była to już trzecia wygrana − po rozegraniu trzech kolejek "Bawarczycy" zajmują pierwsze miejsce w tabeli grup B z kompletem punktów.

Po spotkaniu swojego głosu użyczył kapitan monachijczyków, czyli Manuel Neuer. 33-letni golkiper bawarskiego klubu otwarcie przyznał, że Bayern sam sobie utrudnił i skomplikował zadanie w Pireusie.

− Sami sobie utrudniliśmy zadanie ponownie i nie byliśmy wystarczająco przekonywujący. Musimy pracować nad tym dalej, przeanalizować wszystko i zobaczyć co możemy robić lepiej − powiedział po meczu Neuer.

− Obecnie problem polega na tym, że musimy strzelać trzy bramki w każdym meczu, aby wygrać, ponieważ tracimy w tym samym czasie dwa gole − mówił dalej Niemiec.

Kapitan i numer jeden w bramce Bayernu Monachium co prawda jest pośrednio zadowolony, że jego drużyna odniosła zwycięstwo, ale mimo wszystko Manuel Neuer apeluje do swoich kolegów z "Gwiazdy Południa", aby każdy z nich grał jeszcze lepiej.

Najważniejsze, że wygraliśmy ten mecz, ale musimy ponownie wrócić do korzeni Bayernu. Należy przeanalizować wszystko, porozmawiać i zobaczyć, gdzie możemy się poprawić. Każdy z nas musi grać lepiej − podsumował Manuel Neuer.

źródło: Kicker
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama23.10.2019 10:38
Takie słowa słyszę po każdym meczu!!
23.10.2019 10:00
Niestety aktualnie każdy jest w stanie nam zagrozić, każdy przeciętny klub. Bardzo niepewnie i nieporadnie zachowujemy się przy bronieniu. Nie potrafimy sobie radzić z kontrami i każde takie wyjście rywala pachnie golem.
23.10.2019 09:02
Nie poznawalem Bayernu w pierwszej połowie.
23.10.2019 07:12
Niestety ale dla mnie jako kapitan to Manuel się w ogóle nie sprawdza. Taki Effe, Kann, Van Bommel to było coś.

reklama