DieRoten.pl

Mueller: Nowa umowa? Teraz koncentruję się na treningach

08.02.2022, 08:54:09
Ł. Skwiot

Nie od dziś wiadomo, że Bayern Monachium pragnie w niedalekiej przyszłości rozpocząć rozmowy i przedłużyć kontrakty z trio swoich liderów, czyli Neuerem, Lewandowskim oraz Muellerem.

Podczas gdy najbliżej przedłużenia kontraktu ma być Manuel Neuer, to następni w kolejce wedle różnych doniesień medialnych mają być Thomas Mueller oraz Robert Lewandowski (cała trójka jest związana umowami z FCB do 2023 roku).

Przy okazji sobotniego meczu z RB Lipsk, który zakończył się wygraną Bayernu 3:2, na temat przebiegu spotkania z „Bykami” oraz swojej dalszej przyszłości w Monachium wypowiedział się wspomniany wyżej Mueller, który nie krył również zadowolenia z faktu powrotu kibiców na trybuny.

Poniżej znajdziecie kilka fragmentów wypowiedzi wychowanka bawarskiego klubu dla stacji „Sky”. Serdecznie zachęcamy do krótkiej lektury.

Thomas Mueller na temat:

…meczu:

„…Obie drużyny zagrały dobry i atrakcyjny mecz. Każda drużyna kreowała sobie okazje bramkowe. Oczywiście, staraliśmy się też naciskać w ofensywie. Te wszystkie błędy, to błędy wymuszone, ale wynikały też z tego, jak gra była skonstruowana przez poszczególne drużyny. Ogólnie rzecz biorąc, zasłużyliśmy na zwycięstwo. Lipsk mógł strzelić jeszcze dwie bramki, ale my też mogliśmy.”

…powrotu kibiców:

„…Cieszymy się z ważnych trzech punktów. Z kibicami było super, to wspaniałe uczucie. Kiedy piłka wpada do siatki, a światła rozbłyskują i są tam ludzie - to jest warte całej ciężkiej pracy.”

…nowej umowy:

„…Jeszcze nie, nie będę tego teraz komentował, na razie koncentrujemy się na nadchodzącym tygodniu treningowym (uśmiecha się).”

…jakości RB Lipsk:

„…To jest oczywiste, gdy widzi się drużynę. Lipsk gra sezon poniżej swoich możliwości, to nie jest tajemnicą. Jednakże są czołową drużyną w tej lidze. Lipsk prezentuje w ostatnich tygodniach właściwy trend, dlatego cieszymy się z ważnych trzech punktów.”

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)08.02.2022 18:10
Spokojnie, kto jak kto ale akurat o nową umowę dla Thomasa jestem spokojny:)
08.02.2022 14:41
Thomas zostanie do końca kariery w Monachium, później może też będzie pracował na chwałę wielkiego Bayernu.