DieRoten.pl
Reklama

Moment grozy na treningu Comana i wielka ulga

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Podczas gdy przy Saebener Strasse panuje względna cisza z racji na zakończenie sezonu 2023/24, to mimo wszystko niektórzy zawodnicy wciąż trenują na boiskach FCB.

Wśród zawodników, którzy aktywnie spędzają czas przy Saebener Strasse, wyróżnić możemy przede wszystkim Kingsleya Comana, który ma za sobą poważną kontuzję i pracuje, aby w pełni odzyskać sprawność na czas EURO 2024.

Niestety, ale wczoraj francuski skrzydłowy doznał urazu i konieczna była pomoc sztabu medycznego. Pomocnik opuścił murawę i udał się od razu na badania…

Choć początkowo wyglądało to bardzo poważnie i zachodziły już nawet podejrzenia, że „Kingowi” odnowił się uraz, to ostatecznie skończyło się tylko na strachu, o czym poinformował niemiecki portal „Sky”, dając do zrozumienia, że wykonane badania nie wykazały żadnych obrażeń.

Na całe szczęście Kingsley powrócił dziś także do treningu z piłką przy Saebener Strasse. Ponadto dziennikarz Victor Catalina z „Abendzeitung Muenchen” poinformował również, że udział Comana na mistrzostwach Europy w Niemczech nie jest zagrożony.

Źródło: Bild / AZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...