Wyjaśnia się przyszłość Alexandra Nuebela. Od pewnego czasu wiadomo, że dla reprezentanta Niemiec nie ma miejsca w stolicy Bawarii, a według najnowszych doniesień, o 29-latka intensywnie zabiegają sternicy Besiktasu Stambuł.
Według medialnych doniesień, Alexander Nuebel poinformował Bayern, że chce trafić do tureckiego zespołu. Formalności mają być już w dużej mierze wyjaśnione, choć oficjalnego porozumienia między klubami jeszcze nie ma.
Niemiecki golkiper ma ważną umowę z Bayernem do 2029 roku i zarabia podobno około 11 milionów euro rocznie. Bawarczycy, którzy w ostatnich miesiącach sporo mówią o optymalizacji listy płac, mają oczekiwać za niego 10 mln. euro.
Kwestią otwartą pozostaje, czy Besiktas jest w stanie spełnił wymagania finansowe klubu i samego zawodnika. Turecki klub zakończył ostatnią kampanię dopiero na czwartym miejscu w lidze i ponownie nie zagra w Lidze Mistrzów.
Pomimo tego, że Nuebel — po przygodzie w Stuttgarcie, gdzie zasmakował już LM — chciałby grać w tych elitarnych rozgrywkach, wiele wskazuje na to, że finalizacja transferu jest coraz bliżej…
Komentarze